יום שבת 30.7.2016

Manpower Talent

Manpower Talent - עלון מידע להורדה 

הכוח המניע של הקריירה שלכם הוא הכישרון שלכם


מיצוי מלוא הפוטנציאל האישי והמקצועי שלכם הוא לא עניין של מה בכך. העולם שמסביבכם דינמי ומאתגר והגורמים המשפיעים על הצלחתכם הם רבים ומשתנים ללא הרף.

 

איזו עבודה בשלב בו אתם נמצאים תקדם אתכם אל עבר היעד שלכם? האם כלל הגדרתם את היעד הזה? האם אתם נמצאים במקום שאתם רוצים להיות בו? איך כדאי לכם למכור את עצמכם למעסיקים? איזו אינפורמציה קיימת עליכם ברשת ואיך תוכלו לגרום לה לשרת אתכם ולא להזיק? האם יש דרך מומלצת לניהול תהליך חיפוש העבודה?


ב - Manpower Talent אנו מבינים שכשרון וקריירה הן לא סתם מילים, אלא תהליכים מורכבים שאותם יש לנהל בצורה פעילה ומושכלת. למעשה, ניהול הכישרון והקריירה שלכם הוא מקצוע בפני עצמו. מקצוע שהוא המומחיות שלנו.


איך זה עובד?

 

ב - Manpower Talent יחכה לכם מנהל קריירה מומחה, בעל ניסיון עשיר ומגוון. מנהל הקריירה ילווה אתכם לכול אורך התהליך, בו תגיעו לתובנות ותרכשו כלים שימושיים שיעזרו לכם לנהל את הקריירה שלכם על הצד הטוב ביותר.


· חידוד החזון התעסוקתי: נסייע לכם להפוך את החזון שלכם לקונקרטי ונבנה עמכם רצף תעסוקתי רצוי לצורך צבירת ניסיון ומיומנות שיביאו למימושו.

 

· פגישות מעשיות עם מנטור עסקי מתחום התעסוקה שלכם: מול החזון שהוגדר, יספק לכם המנטור מידע מניסיונו האישי. כיצד החזון שלכם נראה בפועל, סקירת עולם התעסוקה הספציפי שלכם, חשיבה פרקטית- האם ואיך ניתן להגיע לתפקידים שייעדתם לעצמכם.

 

· בניית תוכנית עבודה לחיפוש משרות בתחום עבודה עם ממתג אישי: עבודה על מיתוג אישי בהקשר לתפקידים המיועדים כתיבת קורות חיים מותאמים, בניית תדמית נכונה ברשת ותחזוקה.

 
· ארגז כלים למיומנויות חיפוש עבודה

 

· מגוון רחב של שירותים נלווים: פסיכולוגים תעסוקתיים, מאמנים באנגלית עסקית, הכנה לראיונות, קורסי שיפור מיומנויות ניהוליות, יועצי תדמית, מומחים לתחזוק הרשת האישית באינטרנט ועוד.אודות Manpower Talent

 

Manpower Talent מעניקה שירותי הכוונה, ייעוץ ולווי בבניית קריירה עבור אנשים הנמצאים בצומת דרכים בחייהם המקצועיים.

 

בזכות שילוב של מומחים בתחום ההשמה, מנטורים עסקיים, מומחי מיתוג, פסיכולוגים תעסוקתיים וניסיון רב שנים בתחום ההעסקה - מעניקה החברה שירות ללא אח ורע, המותאם אישית לכל לקוח ומעניק לו את כל הכלים הדרושים להצלחה אישית ומקצועית.

 

חברת Manpwer Talent היא חברת בת של Manpower ישראל, המובילה בשוק פתרונות ההעסקה בארץ.

 

 

צרו קשר:
אורית אבירם, מנהלת Manpower Talent
Orit.aviram@manpower.co.il    |   052-2300614לתחומים נוספים:  

בנקאות,פיננסים וביטוח   ¦   מזכירות  ואדמיניסטרציה   ¦   בלדרות ושילוח בינ"ל
תקשורת וסלולר   ¦   בכירים   ¦   טכני   ¦   הייטק   ¦   שירות ומכירה  ¦ Outsourcing

חיפוש עבודה
בניית אתרים
I&M