חיפוש עבודה - מגוון משרות בלעדיות  ¦  اقتراحات عمل

יום שבת 30.7.2016

MIT מצטרפת ל- Experis העולמית

חברת MIT, זרוע ההייטק של Manpower ישראל, הודיעה על הצטרפותה

ל- Experis העולמית: חברה גלובלית המתמחה בקידום גופי הפיתוח של מיטב החברות במשק ע"י מתן פתרונות מתקדמים המבוססים על כישרונות מובילים בעולם מערכות המידע, ההייטק וההנדסה.

 

חברת MIT עברה תהליך של הסמכה מטעם Experis העולמית ונקראת מעתה Experis ישראל. החברה מספקת שירותי ניהול פרויקטים, ייעוץ, הדרכה, השמה ו– Outsourcing ומתמחה באיתור ובהכשרה מקצועית של מומחים מכל תחומי הטכנולוגיה המובילים.

 

בין לקוחותיה המובילים של Experis העולמית: Salesforce, Symantec, SAP, Microsoft, Cisco, Oracle, HP ועוד.

 

בטקס השקת המותג Experis בישראל, אמר ארז בנוביץ', מנכ"ל Experis ישראל: "מהיום אנו חלק מחברה גלובלית מובילה המספקת ללקוחותיה ולעובדיה את אותה רמת שרות ומקצועיות אליה הורגלו, עם גב של קבוצה הפרוסה ביותר מ- 50 מדינות, מעסיקה מעל 38,000 עובדים ובעלת מחזור מכירות של למעלה מ- 3 מיליארד דולר בשנה".

 

"הצלחת החברות בנויה על הכישרונות שבהם", הוסיף בנוביץ', "אנחנו מנצחים במרוץ אחר הכישרונות: מאתרים את המועמדים הטובים ביותר, מגדלים כישרונות אצלנו ומציעים ללקוחותינו מומחיות בכל תחומי ההיי-טק,

מערכות המידע וההנדסה".

 

ישראל היא המדינה ה- 24 המצטרפת למותג Experis. במסגרת השקת Experis בישראל מותגו מחדש משרדי החברה

בתל-אביב, וכן עלה לאוויר אתר אינטרנט הנושא את לוגו החברה החדש ומציע, מעבר למגוון שירותי החברה, גם כתבות, מאמרים וטיפים מצוות המומחים של Experis. 

אודות Experis:
חברת Experis מקבוצת ManpowerGroup העולמית, משמשת כזרוע ההייטק של קבוצת Manpower ישראל. Experis מספקת פתרונות מתקדמים לעולם ההייטק באמצעות שילוב של ידע, מומחים וטכנולוגיה. החברה פועלת בחמש חטיבות עסקיות: פתרונות בתחום פיתוח תוכנה, מערך הדרכות והכשרות לאנשי מקצוע, יעוץ טכנולוגי - מייעוץ ותמיכה אישית למפתחי תוכנה בארגון ועד למתן ייעוץ ארגוני מקיף, השמת מומחים בתחומי המחשוב ומערכות המידע, מקצועות ההנדסה וההייטק, העסקת מומחים- שירותי Outsourcing במגוון מקצועות הייטק לארגונים וחברות מכל המגזרים במשק.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים
I&M