חיפוש עבודה - מגוון משרות פנויות  ¦  اقتراحات عمل

יום רביעי 27.7.2016

עבודה זמנית – חלון ההזדמנויות שלכם לעולם העבודה

מחפשים עבודה זמנית? היכנסו עכשיו למאגר העבודות הזמניות של Manpower ותוכלו למצוא עבודה מהיום למחר!

 

 

תקופת מיתון מביאה לעליה בכמות משרות זמניות, המחכות לאיוש קבוע. בתקופה לא יציבה מעסיקים נוטים לחשוב פעמיים או להשהות גיוסים של עובדים קבועים (הרי גל הפיטורים הבא עלול להגיע בכל רגע) ובוחרים בפתרונות גמישים יותר, למשל עובדים זמניים. בארה"ב מדווחים על ירידה הולכת ומתמשכת באחוז המובטלים (8.6% בדצמבר 2011), כאשר דורשי עבודה רבים מצליחים להשתלב במגוון משרות זמניות המוצעות על ידי המשק האמריקאי וחלקם אף נקלטים בחברות והופכים לעובדים קבועים מן המניין.

 

אם אתם מחפשים את דרככם לעולם העבודה, מתקשים למצוא את התפקיד הבא שלכם, מחפשים עבודה סטודנטיאלית גמישה, עבודה שנייה, או מעוניינים בדריסת רגל בחברה מסוימת – עבודה זמנית היא בדיוק מה שאתם צריכים! כך תמצאו עבודה זמנית ואולי אף תהפכו אותה לקריירה:


« בחרו בחברת השמה המתמחה במשרות זמניות- חלק מחברות ההשמה מתעסקות בתחומים מוגדרים ולחלקן מחלקות ייעודיות לטיפול בתחומים שונים. תוכלו למצוא את המידע הנחוץ לכם באתרי החברות או על ידי פנייה ייזומה.


« בצעו סקר שוק- בקשו המלצות מחברים או בני משפחה. קראו תגובות בבלוגים ופורומים של חיפוש עבודה. בדקו את דפי המדיה החברתית של החברות למידע נוסף, שיעזור לכם לבחור בחברה המתאימה לכם.


« פנייה ישירה- במידה ואתם חולמים על קריירה בחברה מסוימת, שלא מגייסת כרגע למשרות בתחומכם, אתם יכולים ליזום פנייה ישירה ולברר לגבי משרות זמניות. התפקיד הזמני יפתח בפניכם הזדמנות להוכיח את עצמכם בקרב המנהלים ובעתיד אולי אף יזכה אתכם בתפקיד קבוע בארגון.


« שנו גישה- התייחסו לכל עבודה כעבודה – זמנית כקבועה. בצעו את עבודתכם על הצד הטוב ביותר, הראו שאכפת לכם מהארגון או החברה ושמרו על ראש פתוח. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מהיכן תגיע הצעת העבודה הבאה שלכם.


« נטוורקינג- זהו את דמויות המפתח בחברה או בארגון אליהם הגעתם. דמויות מפתח אלו יכולות להפוך את תפקידכם הזמני למשרה קבוע בארגון. התחברו לאנשים ממחלקות שונות ובדקו האם אתם יכולים לעזור במשימות נוספות בתחומים מגוונים. היו נעימים ואדיבים, ברכו לשלום ונהלו שיחות חולין. למדו כל מה שניתן על מקום העבודה וזהו הזדמנויות. ובמילים אחרות הכינו את הקרקע עבור ההזדמנות התעסוקתית הבאה שלכם. ברגע שתפתח משרה קבועה בארגון, יהיה לכם קל יותר להגיש את מועמדותכם ולקבל המלצות מתוך הארגון. זכרו, חברות וארגונים מעדיפים לקדם עובדים מתוך הארגון, גם כאלה שהתחילו כעובדים זמניים.


« הציגו קשת רחבה של מיומנויות וכישורים- התקבלתם למשרה זמנית? זה הזמן להפגין את כל היכולות שלכם גם אם הן אינן קשורות בקשר ישיר עם תפקידכם. יש לכם ידע בעיצוב גראפי? הציעו לעצב ברכת יומולדת עבור אחד העובדים. בעלי ידע בתחום הטכני? הציעו את עזרתכם לקולגה המתקשה בתפעול המחשב. בעלי קשרים ענפים בתחום עיסוקה של החברה? חשבו כיצד תוכלו לרתום אותם לטובתה. הגדילו ראש וקחו חלק במשימות ואתגרים והביאו לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל שלכם. הקפידו להיראות ולהישמע, כך שבפעם הבאה שתפתח משרה רלוונטית בארגון, מועמדותכם תישקל בכובד ראש.

ולסיכום זכרו, לעיתים עבודה זמנית היא בדיוק מה שאתם צריכים (סטודנטים שיכולים לעבוד יום או יומיים בשבוע, אמהות צעירות המחפשות תעסוקה זמנית בשעות נוחות ועוד) ולעיתים זוהי דלת הכניסה לתפקיד חייכם. כך או אחרת, הקפידו לבצע את תפקידכם על הצד הטוב ביותר, להגדיל ראש, ליצור קשרים ולזהות הזדמנויות – כי זמני יכול בקלות להפוך לקבוע.

בהצלחה!

 

להתאמת משרה זמנית אנא צרו קשר עם הסניף הרלוונטי:
צפון:
073-2446600 / שרון וצפון תל אביב: 09-9576060 /
תל אביב: 03-5622100 / רמת גן ורמת החייל: 03-5686488 /
ירושלים: 02-6254440 / איירפורט סיטי: 03-9796667 / רחובות: 03-9796667 / 08-9362855 / באר שבע: 08-6279523 / אילת: 08-6375111 /
דיילות ופרויקטים:
03-5633950

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
חיפוש עבודה
בניית אתרים
I&M