אודות

אמנון רדר

אמנון רדר

יו"ר ManpowerGroup ישראל

מיכל דן-הראל

מיכל דן-הראל

מנכ"לית Manpower ישראל

7 דרכים ליעול זמן הנסיעה לעבודה

נסיעה יעילה לעבודה

7 דרכים ליעול זמן הנסיעה לעבודה

 

ManpowerGroup  הינה החברה המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש.

מאז הוקמה הקבוצה בשנת 1948, במילווקי שבארה"ב, היא נושאת את דגל החדשנות והמובילות העסקית, ומקפידה להתאים את עצמה אל עולם הקריירה המשתנה ולתפיסת התעסוקה המודרנית. תגובתה המהירה ואופייה הדינאמי מאפשרים החלפת מידע, התעדכנות מתמדת והבנה של צרכים חדשים גלובליים ומקומיים.

בקבוצה מועסקים כ- 29,000 עובדים הפועלים בכ-2700 סניפים הפרוסים על פני כ- 78 מדינות ברחבי העולם, אשר מאפשרים לה לפתח ולשכלל את שיטות העבודה והמתודות היישומיות בתחומי התמחותה.

אבני יסוד עליהם נשענת רוח הקבוצה – הם האדם, הידע והחדשנות

  • האדם – אנו רואים בהון האנושי את הבסיס לקיומנו, ופועלים מתוך מחויבות שלמה לערכים של מוסר, העסקה הוגנת, אמון ושקיפות
  • הידע – אנו פועלים ללא לאות לצבירת ידע והבנה עמוקה בכל תחומי פעילותנו, לטובת פתרונות חכמים ויעילים עבור לקוחותינו
  • החדשנות – אנו מפתחים ומקדמים מתודות חדשות, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ושומרים על מעמדנו כחלוצים בעולם התעסוקה

בישראל פועלת ManpowerGroup מזה 50 שנה, בהנהגתו של יו"ר הקבוצה אמנון רדר ומספקת מענה ליותר מ 10,000 לקוחות באמצעות מאגר עדכני של כ- מיליון מועמדים ובעשרות סניפים בפריסה ארצית.

בזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה ManpowerGroup    העולמית, ובזכות שנים של התמחות, התמקצעות וטוויית קשרים בשוק המקומי, משכילה ManpowerGroup  ישראל להתמודד בהצלחה עם תנאי התעסוקה המשתנים בעולמות התעסוקה ואתגרי "העידן האנושי" זה כמה עשורים ברציפות.

 

שירותי הקבוצה ניתנים באמצעות שלוש חברות :

 

Manpower –מתמחה בניהול אנשים וידע בתחום משאבי האנוש, גיוס והשמת עובדים, ייעוץ וליווי קריירה, תהליכי Outplacement פתרונות עבודה למעסיקים בינוניים וקטנים, להשמה קבועה וגמישה ומתן שירותי סיעוד.

ManpowerGroup Solutions –מתמחה במיקור חוץ, ניהול ותפעול פרויקטים בהיקפים משתנים בתחום משאבי האנוש, התפעול והלוגיסטיקה, וכן שירותי שפה, תרגום ולוקליזציה.

Experisמתמחה בשירותי טכנולוגיה ו-IT, פתרונותBI  ו-Big Data, שירותי הגנת סייבר, והכשרה, העסקה וגיוס לעולמות ההייטק והטכנולוגיה, גיוס והשמת דרגי ביניים והשמת בכירים בתחומי ביוטק, כספים, שיווק ומכירות, משאבי אנוש ועוד.

 

ManpowerGroup רואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה וחרטה על דגלה ערכים של כבוד, אמון ויחס הוגן כלפי עובדיה ולקוחותיה, מבית ומחוץ. החברה מחויבת לקוד אתי גלובלי ומקפידה על כללים של שיתוף, שקיפות וחדשנות.