אודות Manpower

אמנון רדר

אמנון רדר

יו"ר ManpowerGroup ישראל

מיכל דן-הראל

מנכ"לית Manpower ישראל

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

עבודה מועדפת זה הכי, אחי!

המדריך לחיילים משוחררים

Manpower היא החברה המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש. Manpower ישראל, הפועלת מאז שנת 1968, נמצאת בבעלותה המלאה של Manpower העולמית ונהנית מאיתנותה הכלכלית ומתמיכה כלכלית ומקצועית מקיפה של כל מוסדותיה בעולם.

 

בזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה Manpower העולמית, ובזכות שנים של התמחות, התמקצעות וטוויית קשרים בשוק המקומי, משכילה Manpower ישראל להתמודד בהצלחה עם תנאי התעסוקה המשתנים בארץ זה כמה עשורים ברציפות. ל-Manpower-ישראל סל מוצרים רחב וחדשני העומד לרשות לקוחותיה, הכולל פתרונות להשמה קבועה, תעסוקה גמישה, השמת בכירים, שירותי ניהול ויעוץ קריירה, Outsourcing, ניהול פרויקטים ו-Outplacement.

 

בהנהגתם של יו"ר קבוצת Manpower בישראל, אמנון רדר, ומנכ"לית החברה מיכל דן-הראל, מספקת -Manpower ישראל מענה ליותר מ-10,000 לקוחות באמצעות מאגר עדכני של כמיליון מועמדים  ועשרות סניפים מתמחים בפריסה ארצית.

 

כחברה מובילה בשוק התעסוקה, הרואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה, חרטה Manpower ישראל על דגלה ערכים של כבוד, אמון ויחס הוגן כלפי עובדיה ולקוחותיה, מבית ומחוץ. החברה מחויבת לקוד אתי גלובלי ומקפידה על כללים של שיתוף, שקיפות וחדשנות.

 

מחויבותה המוסרית כלפי עובדיה ולקוחותיה ומומחיותה ארוכת השנים בשוק התעסוקה המקומי הם שהקנו ל-Manpower את מעמדה כחלוצה בתחומה. כישרונה להתעדכן ולהתפתח בהתאם לעולם המשתנה תדיר, יכולתה לשכלל את שיטות העבודה והמתודות היישומיות שלה באמצעות מחקרים וסקרים עדכניים, ומחויבותה לקידום ופיתוח שוק העבודה בישראל, הם שמשמרים את מובילותה העסקית לאורך השנים.