ברוכים הבאים לזירת המומחים של Manpower ישראל: חותמת האיכות לייעוץ שלכם

 

Manpower ישראל, מקבוצת Manpower Group  המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש, גאה להשיק את "זירת המומחים"!

 

הזירה היא דינמית, חדשנית וראשונה מסוגה ותאפשר לכם ליצור קשר עם נבחרת עלית של יועצים מובילים מתחום משאבי האנוש ומכלל התחומים העסקיים והארגוניים הנדרשים להצלחתכם.

 

בתהליך מורכב, יסודי וקפדני אספנו ,מיינו וסיננו את טובי היועצים ורק המובחרים בתחומם זכו לקבל את חותמת האיכות של  Manpower ולהיכנס לזירת הפרמיום של היועצים המומחים בארץ. הפלטפורמה הידידותית תחסוך לכם זמן, תקל על איתור היועץ המתאים עבורכם ותפתח בפניכם דלת לקהילה ענפה ולנטוורקינג משמעותי ביניכם המעסיקים, העוסקים בתחומי משאבי האנוש ומחפשי עבודה.

 

חותמת האיכות של Manpower כבר בפנים

 

Manpower ישראל, חרטה על דגלה חדשנות ומחויבות לחשיבה תמידית על ערכים מוספים ועל סיוע ללקוחותינו ב-360 מעלות.

מתוך חזון זה, הפכנו להיות ערניים לעובדה שבעולמות הארגוניים והעסקיים, מנהלים האמונים על נושאים כמו גיוס והשמה, הדרכה, רווחה, פיתוח מנהלים, שיווק ועוד ליבות מקצועיות רבות אחרות, דורשים ייעוץ וליווי מקצועי של פונקציות מתמחות בתחומם ונאלצים לבחור מבין ההיצע האינסופי והמבלבל של יועצים עסקיים וארגוניים בישראל.

 

אנחנו כאן כדי להקל עליכם – מנהלי ארגונים, בעלי עסקים, מנהלי כספים, מנהלי משאבי אנוש ורווחה לפתרונות ייעוץ וליווי מא' ועד ת'. אנו שואפים לסייע לכם לחסוך בזמנכם ולעזור לכם בכלים למימוש היעדים העסקיים ולשיפור כושר התחרות שלכם. הפלטפורמה הידידותית של זירת המומחים, תאפשר לכם בקלות ובנוחות להתניע תהליך זיהוי צרכים ותפרוש בפניכם על במה אחת את נבחרת היועצים של ישראל

 

הכניסה למומחים בלבד!

 

בתהליך מורכב, יסודי  וקפדני אספנו ,מיינו וסיננו את טובי היועצים  ואת החברות המובילות בתחומי הליווי הארגוני, העסקי והשיווקי. תיחקרנו את המועמדים בראיונות אישיים, למדנו את הניסיון שלהם, בדקנו את ההמלצות לגביהם, ורק המובחרים והמתמחים בתחומם זכו לקבל את חותמת האיכות של  Manpower ולהיכנס לזירת הפרמיום של היועצים המומחים בארץ.

 

מעבר לכך, אנו מאמינים בדינמיות ובהתאמה לתנודות צרכי השוק והצרכים המשתנים שלכם כמפתח חשוב לבחירת יועצים להצלחתכם ולכן נוסיף ונבחן מומחים חדשים לכניסה לזירה ונקפיד על התחדשותה והרחבתה בהתאם.

 

איך מתחילים להתייעץ?

 

השקענו משאבים רבים כדי לייסד זירה שהיא קהילה מגוונת וקלה להתמצאות: תוכלו להגדיר את הצורך וכך לבחור את היועץ או החברה הנחוצים לכם.

 

ההתקשרות עם המומחה הנבחר על ידכם יכולה להיות לטובת פרויקט בודד, השמה ארוכת טווח או ליווי מותאם כחליפה בהתאמה לצרכים שלכם. תוכלו להגיע אל המומחה דרך מנוע החיפוש או דרך בחירת תחום ומשם לרשימת היועצים המומלצים.

 

חשוב לציין כי הערך המוביל את Manpower הוא להעניק במה למומחים שבחרה לאגד בזירה אך אנו מחויבים לשמירה על אובייקטיביות ואין באפשרותנו לתת המלצות ספציפיות מבין שירותים / יועצים דומים .כמו כן ראוי להדגיש כי לא נהיה מעורבים בחוזי ההתקשרות ביניכם ובין המומחים שבחרתם.

 

מפיתוח מנהלים, אירועי רווחה, גיוס ושיווק: יעוץ וליווי לכל התחומים בקליק

 

היועצים והחברות שבחרנו לזירה מאפשרים מענה בכל הנושאים החמים ביותר בעולמות התעסוקה – ייעוץ ארגוני, יחסי עובד מעביד, רווחה, ניהול ושיווק, גיוס, ניהול קריירה ועוד. תוכלו לבחור את היועץ המתאים בהתאם לדרישות, לפרויקט ולתחום ההתמחות. ישנם יועצים וחברות המומחים ליותר מתחום אחד ויוכלו לסייע לכם רוחבית במספר נושאים.

 

הקליקו על זירת המומחים בהתאמה לצרכיכם:

 

  • פיתוח מנהלים – בזירה מומחים לאימון, יעוץ וליווי למנהיגות בניהול
  • ייעוץ ארגוני בזירה מומחים לליווי תהליכי שינוי פנים / חוץ ארגוניים, פיטורין, אבחון פסיכולוגיה ארגונית ועוד.
  • גיוס ומיון משאבי אנוש  בזירה מומחים לסינון ולמיון משאבי אנוש
  • מיחשוב וטכנולוגיה ארגונית בזירה מומחים וספקים נותני שירות בתחומים טכנולוגיים למשאבי אנוש- החל מראיונות ממוחשבים, מערכות גיוס ועוד.
  • שיווק ורשתות חברתיות – בזירה יועצים מומחים לניהול פעילות ארגונית ושיווקית ברשתות חברתיות
  • הדרכה בזירה יועצים לבניית תוכניות הדרכה וחברות המעניקות שירותי הדרכה מגוונים
  • שכר והטבות – בזירה יועצים וחברות ליעוץ שכר ובונוסים
  • רווחה בזירה זו יועצים, מפיקים וחברות לבניית תוכניות רווחה,הפקות אירועים, מתנות לעובדים ועוד.

 

אתם מוזמנים לגלוש ,להתרשם ולהתייעץ! קבלתם שירות מיועץ? מוזמנים לספר לנו על חווית העבודה. בהצלחה!