// !-- Global site tag (gtag.js) - Google Ads: 674976774 --> ?>
close
מחפשים פתרונות בתחום משאבי אנוש לחברה שלכם? השאירו פרטים:

  שם ארגון
  נושא
  דואר אלקטרוני
  טלפון
  תוכן ההודעה
  איננו מגייסים לתחום הניקיון, המלצרות והאבטחה*
  צרו קשר
  דף ראשי » המגזין » 5 דרכים ליצירת שגרה חדשה טובה יותר לכולם

  5 דרכים ליצירת שגרה חדשה טובה יותר לכולם

  שינויים מומלצים

  5 דרכים ליצירת שגרה חדשה טובה יותר לכולם

  2020 תהיה תמיד השנה שבה עולם העבודה השתנה לחלוטין. הדרכים הבאות יסייעו לנו לשמור על היתרונות שהתגלו לטובת העובדים והארגונים. 

  ההסתגלות הפתאומית למגפה אילצה עסקים להתאים את עצמם כמעט בן לילה למצב החדש וליישם שינויים שהיו נמשכים שנים בתנאים אחרים. עכשיו ההזדמנות לנתח מהם השינויים המוצלחים, וכיצד לקבע את היתרונות לטווח הרחוק. הנה מספר דרכים שיאפשרו לארגונים לעצב מחדש את עתיד קרוב יותר למילוי רצון העובדים מלכתחילה לסביבת עבודה גמישה יותר, וירטואלית יותר ובוטחת יותר, שתטיב עם כולם.

  מדוע בעצם צריך לחזור?  

  מטלות שלא חשבנו שאפשר לבצען מרחוק השתנו בן לילה – כך נסגרו במשרדים מחלקות החשבונאות, השכר, שירות הלקוחות ואפילו אבטחת המידע. זה הזמן לשאול ביושר מדוע צריך בכלל לחזור פיזית למקום העבודה? על הארגונים לעזור למנהלים להבין את צורכי העובדים ולהימנע מהשערות מראש, וזאת במטרה ליצור סביבת עבודה מיטבית, במשרד או בבית.

  היערכות למציאות של כישורים משתנים 

  הכישורים שהמעסיקים יצטרכו בעתיד יהיו שונים מאלה שהכרנו בעבר. בשל השינויים המתמשכים, על הארגונים לעודד את כל כוח העבודה שלהם, ולא רק את מי שממילא היו משדרגים את מיומנויותיהם, לרכוש מיומנויות חדשות ולעסוק בלמידה מתמדת. עודדו למידה מרחוק ותגמלו את העובדים המחויבים לנסוע לעבודה בלימודים המתאימים לכישורים הדרושים לארגון.

  יותר גמישות ויותר איזון  

  מתן אפשרות לעבודה מרחוק אינה הדרך היחידה שבה תוכלו לאפשר לעובדים לעבוד בגמישות ולאזן בין חיי העבודה לחיים האישיים. לתפקידים שיש לבצעם במקום העבודה, הציעו שעות עבודה גמישות להתחלה וסיום של יום העבודה, לוחות זמנים גמישים יותר והבינו את סדרי העדיפויות של עובדים המעוניינים לאזן ביניהן כדי לבצע את עבודתם.

  הדגישו רווחה גופנית ורגשית

  תחושות של בידוד, לחץ, פחד וחרדה יהיו המורשת של נגיף הקורונה, וכמוהן יהיו גם מחשבותינו על הערך של עבודה, רווחה אישית, משפחה וקהילה. יש להעניק לרווחה הרגשית מידת חשיבות זהה לזו שנותנים לצעדים פיזיים וארגוניים, כגון מדידת חום וריחוק חברתי, כדי להבטיח שהעובדים יהיו בטוחים בעצמם, בריאים ופרודוקטיביים.

  בניית חוסן 

  לסיכום, חברות נדרשות לבנות אמון, להקשיב לעובדים, להיענות לצורכיהם, לסייע להם לקבוע את סדרי העדיפות שלהם ו'למלא מצברים'. חוסן לטווח ארוך צריך להחליף את פרץ האדרנלין הראשוני והמעסיקים חייבים להוביל שינוי זה. בסביבה זו חשוב שתהיה מנהיגות מרחוק חזקה, תקשורת שקופה ותכופה, תרבות ארגונית המתאימה לעבודה הן מהבית והן מהמשרד ותמיכה נגישה ברווחת העובד.

  קראו את הסקר שלנו וקבלו מידע ותובנות כיצד יכולה השגרה החדשה להיטיב בסופו של דבר טובה עם כולנו: שאיפות העובדים לעולם העבודה של העתיד

   

  אל תעבדו בלחפש עבודה

  שלחו קורות חיים ואם אין, השאירו פרטים
  ואנחנו כבר ניקח את זה מכאן

  * שדות חובה
  אל תעבדו בלחפש עבודה

  שלחו קורות חיים ואם אין, השאירו פרטים
  ואנחנו כבר ניקח את זה מכאן

  תחומי העיסוק שמעניינים אותי

  * שדות חובה
  תודה!

  הפרטים התקבלו בהצלחה.
  אנחנו כבר מחפשים את העבודה הבאה שלך
  ונעדכן אותך בהקדם.

  תודה!

  הפרטים התקבלו בהצלחה.
  אנחנו כבר מחפשים את העבודה הבאה שלך
  ונעדכן אותך בהקדם.