אדמיניסטרציה ומשרד

205 משרות דרושים

מיכל גושן

ראש צוות אדמיניסטרציה ומשרד

דרושים אדמיניסטרציה ומשרד

משרד

עיצוב גרפי

תפקיד מזכירה (מזכיר), ניהול משרד ואדמיניסטרציה משפיעים על התנהלותו השוטפת של כל ארגון ודורשים מיומנויות גבוהות יותר מבעבר: יכולת קבלת החלטות, אלתור פתרונות בזמן אמת, כישורים חברתיים ויכולת עבודה בצוות, יוזמה, סדר, ארגון ורמת דיסקרטיות גבוה – וכמובן שליטה בעברית (ובשפות נוספות, בהתאם לצורך) לצד שליטה בתוכנות מחשב. תפקידי המשרד השונים – מפקידות זוטרה ועד אדמיניסטרציה בכירה – מחייבים היכרות עמוקה לא רק עם בעלי תפקידים אחרים בארגון, אלא גם התמצאות עמוקה בליבת הארגון עצמו.

 

למי זה מתאים?

אם אתם בעלי ראש גדול, יוזמה ותודעת שירות גבוהה, "תקתקנים", אסרטיביים, חרוצים ואדיבים, אם ניחנתם ב-"Multi-tasking" ויסודיות, כושר ארגון וסדר ואתם שולטים ביישומי מחשב ובשפות זרות; ובקיצור, אם אתם סוג של סופרמן או סופר-וומן – יש לנו מה להציע לכם.

 

חטיבת הלקוחות של Manpower-ישראל מתמחה בהשמת עובדי אדמיניסטרציה ומשרד במגוון תפקידים ודרגים הדורשים רמות שונות של אחריות – מפקידות זוטרה ועד אדמיניסטרציה בכירה. בכל רגע נתון מתפרסמות באתר עשרות משרות אדמיניסטרציה בפריסה ארצית, בחברות הגדולות, הבינוניות והקטנות, ולנו היכולת והניסיון לתמוך בכם בתהליך החיפוש ולאתר בשבילכם את המשרה הנכונה.

 

מה תקבלו אצלנו?

ב-Manpower-ישראל תקבלו ליווי צמוד של יועץ השמה אישי, הכולל:

  • התאמת מסלול תעסוקתי לכל מועמד על פי צרכיו האישיים, העדפותיו וניסיונו המקצועי
  • סיוע בניהול תהליך החיפוש במגוון ערוצים בחברות המובילות במשק
  • סיוע בכתיבת קורות חיים והתאמתם למשרה המבוקשת
  • הכנה אישית לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה
  • ליווי בתהליך ההשמה וההשתלבות במקום העבודה

 

 

Manpower. הקריירה שלכם היא העבודה שלנו