דרושים ביטוח

ביטוח

48 משרות דרושים

כריסטינה סדיחוב

כריסטינה סדיחוב

מנהלת סניף ביטוח

משרות דרושים בתחום ה- ביטוח

בק אופיס

הכשרה לביטוח

מקצועות ביטוחיים

ניהול

שיווק ומכירות

ענף הביטוח, שהתרחב בעשור האחרון גם לתחום החיסכון הפנסיוני, מציע מגוון גדול של תפקידים בדרגים מקצועיים שונים לאנשי שיווק ומכירות, שיווק פנסיוני, סילוק תביעות, חתמים, רפרנטים,  אקטוארים, עורכי דין וגם משרות ניהוליות. כענף הנמנה עם השווקים היציבים במשק, מבטיח תחום הביטוח תנאי העסקה אטרקטיביים לצד יציבות תעסוקתית ואופק לקידום והתפתחות אישית ומקצועית. בַּתחום פעילות חברות הביטוח הגדולות, שמקום מושבן במרכז ובערים הגדולות, וכן סוכנויות קטנות ובינוניות הפרוסות ברחבי הארץ.

 

למי זה מתאים?

בין שאתם חיילים משוחררים נטולי ניסיון ובין שאתם בעלי הכשרה בתחומי הביטוח – ל-Manpower-ישראל יש מה להציע לכם. המנעד המקצועי בענף הביטוח רחב: ממשרות שיווק ומכירה שההכשרה הנדרשת להן היא קצרת-טווח וממוקדת, דרך משרות שנדרש להן ניסיון בשירות או בעבודה משרדית, ועד למקצועות הביטוח והניהול – הנלמדים במכללות ייעודיות ובמוסדות להשכלה גבוהה.

סניף הביטוח בחטיבת בנקאות וביטוח ב-Manpower-ישראל מתמחה בתהליכי גיוס והשמה של עובדים בענף הביטוח מהתחום המקצועי והאדמיניסטרטיבי. בלוח דרושים ביטוח תמצאו מגוון גדול של משרות של "תחילת הדרך" וכן משרות מקצועיות לבעלי ניסיון והכשרה בתחום. כחברת ההשמה המובילה בישראל, ביססנו לאורך השנים קשרים יציבים ושיתופי פעולה עם כל גופי הביטוח הפעילים בענף; אנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ, ועם מגוון סוכנויות בפריסה ארצית.

 

מה תקבלו אצלנו?

ב-Manpower-ישראל תקבלו ליווי צמוד של יועץ השמה אישי, הכולל:

  • התאמת מסלול תעסוקתי לכל מועמד על פי צרכיו האישיים, העדפותיו וניסיונו המקצועי
  • סיוע בניהול תהליך החיפוש במגוון ערוצים בחברות המובילות במשק
  • סיוע בכתיבת קורות חיים והתאמתם למשרה המבוקשת
  • הכנה אישית לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה
  • ליווי בתהליך ההשמה וההשתלבות במקום העבודה

 

 

Manpower. מחפשי משרות בביטוח הקריירה שלכם היא העבודה שלנו