דרושים בלוגיסטיקה

דרושים לוגיסטיקה | מחסנאים

לוגיסטיקה

132 משרות

אורטל עזוז

אורטל עזוז

מנהלת סניף לוגיסטיקה

משרות דרושים לוגיסטיקה

אחזקה

לוגיסטיקה

מחסן

קניינות

רכש

לוגיסטיקה עוסקת בניהול המשאבים החומריים של העסק ובשרשרת האספקה, ומטרתה לדאוג לקיומו של הציוד הנכון בכמות הנכונה, בזמן הנכון, במקום הנכון ובעלות הנמוכה ביותר. תחום הלוגיסטיקה מתייחס לאספקה ושינוע של מוצרים או חומרי גלם בתוך העסק לטובת תהליכי הייצור, וכן באספקת מוצרים מחוץ לעסק – לטובת הלקוחות. התחום מקיף את אמצעי התובלה, השינוע, האחסנה והאחזקה, החלוקה וההפצה, וכולל משרות דרושים לוגיסטיקה, מחסנאים, נהגים, מלקטי סחורה ובקרי סחורה, בלדרים, מפעילי מכונה ועוד. חברות גדולות ועתירות פעילות מפצלות את תפקידי הלוגיסטיקה בין כמה נושאי משרה, בעוד שבחברות קטנות ובינוניות הם מתרכזים אצל אדם אחד.

 

למי זה מתאים?

מקצועות השטח בתחום הלוגיסטיקה ידרשו מכם נכונות לעבודה פיזית לצד אחריות ודייקנות, ידיעת קרוא וכתוב בעברית – ואם צריך, גם בשפות נוספות. בחלק ממקצועות השטח לא יידרש ניסיון מוקדם, ותוכלו למצוא בהם אפשרויות קידום בתחום ומעבר לו.

 

סניף הלוגיסטיקה הייעודי של Manpower-ישראל מתמחה בהשמת עובדים בתפקידים תפעוליים בתחום שרשרת האספקה, נהיגה ובלדרות, לוגיסטיקה ורכש. הסניף מעניק שירות לחברות התעשייה והשינוע הגדולות במשק, וככזה הוא מציע משרות רבות ומגוונות בלוחות דרושים מחסנאים ו- לוגיסטיקה.

 

מה תקבלו אצלנו?

ב-Manpower-ישראל תקבלו ליווי צמוד של יועץ השמה אישי, הכולל:

  • התאמת מסלול תעסוקתי לכל מועמד על פי צרכיו האישיים, העדפותיו וניסיונו המקצועי
  • סיוע בניהול תהליך החיפוש במגוון ערוצים בחברות המובילות במשק
  • סיוע בכתיבת קורות חיים והתאמתם למשרה המבוקשת
  • הכנה אישית לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה
  • ליווי בתהליך ההשמה וההשתלבות במקום העבודה

 

 

Manpower. הקריירה שלכם היא העבודה שלנו