דרושים ברכש תפעול ושרשרת אספקה

דרושים מנהלי עבודה, תפעול

רכש תפעול ושרשרת אספקה

150 משרות

אורנה שביט

אורנה שביט

מנהלת תחום תפעול ושרשרת אספקה

משרות מנהלי תפעול, עבודה ושרשרת אספקה

הנדסה

ניהול לוגיסטי

רכש

תפעול

לוגיסטיקה עוסקת בניהול המשאבים החומריים ובשרשרת האספקה, ומטרתה לדאוג לקיומו של הציוד הנכון בכמות הנכונה, בזמן הנכון, במקום הנכון ובעלות הנמוכה ביותר. התחום מקיף את אמצעי התובלה, השינוע, האחסנה והאחזקה, החלוקה וההפצה. העמדות הבכירות בתחום כוללות משרות מדרגים שונים של קניינים, מנהלי רכש, יצוא וייבוא, מהנדסי מכונות, חשמל ומפעל, מנהלי ייצור ואחזקה, מנהלים טכניים ומנהלי מפעלים, מנהלי תשתיות ופרויקטים, מנהלי או"ש ותפ"י , אבטחה ובקרת איכות, לוגיסטיקה, מנהלי עבודה תפעול ועוד.

למי זה מתאים?

תפקידי התפעול ושרשרת האספקה מגוונים ופונים לבעלי מקצוע והשכלה מדרגים שונים. בתפקידי הבסיס הם דורשים השכלה תיכונית, ואף למעלה מזה – תואר הנדסאי או מהנדס תעשייה וניהול. בדרגים בכירים יותר יידרשו גם ניסיון מקצועי ויכולת לניתוח, כמו גם הבנה של תהליכים והיבטים תפעוליים. אם אתם נמנים עם אלה או עם אלה – יש לנו מה להציע לכם.

 תחום תפעול ושרשרת אספקה ב-Executive&professional מתמחה בהשמת עובדים בתחומי הרכש, ההנדסה, התפעול והניהול הלוגיסטי. הסניף מעניק שירות לחברות התעשייה והשינוע הגדולות במשק, וככזה הוא מציע משרות רבות ומגוונות בלוח דרושים מנהלי עבודה ו- לוגיסטיקה.

 

מה תקבלו אצלנו?

ב-Executive&professional תקבלו ליווי צמוד של יועץ השמה אישי.

  • צוותי ההשמה שלנו מכירים אתכם כשם שהם מיטיבים להכיר את צורכי המעסיקים הפוטנציאליים, הלקוחות העסקיים שלנו.
  • כדי להבטיח התאמה מלאה למשרות, אנו בודקים בקפידה כל מועמדות הנשלחת אלינו – ומזמנים לראיון את המתאימים.
  • כל קורות החיים נשמרים אצלנו במאגר מיוחד המיועד למקצוענים ובכירים, ובמקרה הצורך הם ניתנים לאחזור מהיר על פי מילות מפתח ופילוח מיומנויות.

בנוסף, אנו מציעים:

  • סיוע בכתיבת קורות חיים והתאמתם למשרה המבוקשת
  • הכנה אישית לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה
  • ליווי בתהליך ההשמה וההשתלבות במקום העבודה

 

מנהלי עבודה ו- לוגיסטיקה הקריירה שלכם היא העבודה שלנו