תמיכה ושירות לקוחות

145 משרות דרושים

מיכל כהן

מיכל כהן

מנהלת סניף CORE KA

תמיכה ושירות לקוחות

שירות לקוחות

תמיכה

תחומי השיווק, השירות והמכירות, פרונטליות או טלפוניות, הם מתחומי העיסוק הנדרשים ביותר. העבודה הדינאמית – ממכירה בחנויות וברשתות המזון ועד מכירות בשטח, במוקדי שירות ובמוקדי תמיכה טכנית, בניהול תיקי לקוחות, דיילות, קידום מכירות, סידור סחורה וקופה – נעשית על פי רוב במשמרות ומספקת שפע של מפגשים בין-אישיים וגמישות רבה. במקומות רבים לא נדרש ניסיון קודם, ונוסף על המשכורת השעתית תקבלו גם עמלות על הצלחותיכם. בחלק מהענפים קיימות אפשרויות לקידום, והעבודה במוקדי השירות והמכירה אף מהווה ניסיון חשוב לקורות החיים ודלת כניסה ייחודית לענפים מרכזיים אחרים.

 

למי זה מתאים?

אם אתם סטודנטים, חיילים משוחררים או הורים לילדים צעירים ועבודה במשמרות מתאימה לכם; אם אתם שואפים להתקדם בענף הביטוח או בענפי הבנקאות והפיננסים; אם אתם חרוצים ודינמיים, עקשנים והישגיים, אוהבים לתת שירות ולמכור – יש לנו מה להציע לכם.

 

מתחם KA CORE של Manpower-ישראל  פותח לפניכם ים של הזדמנויות להשתלבות בעבודה בתחומי השיווק והמכירה: ברשתות מזון ובמוקדי שירות טלפוני, בחברות תקשורת ובבנקים, בבתי השקעות, חברות ביטוח ותחומים רבים נוספים. בכל רגע נתון מתפרסמות באתר עשרות משרות שיווק, שירות ומכירה, ולנו היכולת והניסיון לתמוך בכם בתהליך החיפוש ולאתר בשבילכם את המשרה הנכונה.

 

מה תקבלו אצלנו?

ב-Manpower-ישראל תקבלו ליווי צמוד של יועץ השמה אישי, הכולל:

  • התאמת מסלול תעסוקתי לכל מועמד על פי צרכיו האישיים, העדפותיו וניסיונו המקצועי
  • סיוע בניהול תהליך החיפוש במגוון ערוצים בחברות המובילות במשק
  • סיוע בכתיבת קורות חיים והתאמתם למשרה המבוקשת
  • הכנה אישית לראיונות עבודה ולמרכזי הערכה
  • ליווי בתהליך ההשמה וההשתלבות במקום העבודה

 

Manpower. הקריירה שלכם היא העבודה שלנו