פיתוח מנהלים

" הכל נתון למשא ומתן "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על ונסה סיימן

קובי גולן, אורנג'

" ונסה העבירה לנו סדנאות של משא ומתן וכמו כן ליוותה גם סיטואציות שהצריכו משא ומתן בזמן אמת. היא בעלת ראייה עסקית מצוינת ומתודולוגיה פרקטית של ניהול משא ומתן. ונסה נמרצת ומקצועית, יודעת לתרגל ולהטמיע את הדברים בשטח, יודעת להתחבר לקהלים שונים ולהתאים עצמה לכל מנהל ומנהל. קיבלנו בעקבות הסדנא פידבקים חיוביים מאוד. כמו כן, בהמשך להצלחת הסדנא, רבים פנו לונסה להתייעצויות פרטיות לגבי משא ומתן מורכב. ממליץ עליה בחום. "

אייל סייר - מנכל ניסקו ישראל

" נחשפתי לונסה לפני כשנתיים כשהנחתה סדנאות של ניהול משא ומתן בהיבט של אנשי הרכש מול לקוחות. בעקבות כך ,הבאתי אותה להעביר אצלנו סדנא נוספת לאנשים העוסקים ברכש, רובם אנשי רכש ותיקים, מנוסים, העובדים רבות מול גופים בחו"ל לרבות יפן, אירופה, ארה"ב ועוד. הסדנא פתחה צוהר לחשיבה חדשה, הדגישה טעויות בהתנהלות, נתנה לנו גם הדרכה כללית וגם "hands on" פרקטי לניהול משברים, להתנהלות מול ספקים ספציפיים, ולהתמודדויות נקודתיות. אני מתכנן לעבוד איתה גם בהמשך לצוותי המכירות. ונסה חריפה מאוד, חדה, אינטליגנטית, באינטראקציה מצוינת עם הקהל ויודעת "להשתלט" עליו כשצריך ולעבור בקלות ממצב למצב. יש לה היכולת "ללחוץ" על הגז במידה הנכונה והיא בעלת מקצועיות ברמה גבוהה לראייה הצליחה לגעת ולסייע גם לאנשים מנוסים מאוד. ממליץ בחום. "

ונסה סיימן

תחומי התמחות

ייעוץ וליווי תהליכי משא ומתן מורכבים

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: 13 שנות ותק בהוראה וייעוץ לתהליכי משא ומתן מורכבים, 8 שנות פעילות כיועצת

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

השכלה: תואר ראשון במשפטים, תואר שני במדעי המדינה ומנהל עסקים, בוגרת תכנית המנהלים של PON, הארוורד, תעודת מגשרת, לימודי תעודה בפסיכולוגיה ניהולית, לימודי תעודה בפסיכולוגיה חיובית

סקטורים עסקיים: תעשייה / ביטוח / תקשורת / שירות / פיננסים / קמעונאות

עוד קצת פרטים על ונסה סיימן

ונסה תעמוד לשירותכם בנושאים:

  • הוראה והקניית ידע מקצועי במשא ומתן
  • סדנאות והרצאות בתחומי משא ומתן
  • מנטורינג אחד על אחד עם מנהלי בכירים – הטמעת מיומנויות משא ומתן מקצועיות בקרב מנהלים
  • ליווי בתהליכי משא ומתן מורכבים
  • בניית צוותי משא ומתן מקצועיים לקראת תהליכים אסטרטגים

האני מאמין של ונסה:

התפיסה הרווחת היא כי משא ומתן היא תכונה מולדת. במהלך הקריירה שלי ליוויתי ואני ממשיכה ללוות מנהלים ומסייעת בהטמעת הרגלי משא ומתן מקצועיים לשם שיפור ביצועיהם ולאופטימיזציה של תוצאות המשא ומתן במציאותם העסקית. משא ומתן הוא מקצוע ויש סדרה של דיסציפלינות המרכיבות מקצוע זה. כל אדם יכול לשפר את תוצאות משא ומתן שלו באמצעות שילוב בין שני סוגי כלים: כלי תכנון וכלי ביצוע בשטח.  הדגש בעשייתי המקצועית היא הטמעת הידע הנרכש לצד הקנייתו.

הניסיון שלי

 


  • עוסקת בייעוץ וליווי תהליכי משא ומתן מעל 10 שנה.

  • רואה את התחום כמקצוע שיש לקיימו בצורה מובנית עם מתודולוגיה ברורה.

  • עובדת בעיקר עם הנהלות דרג ביניים ומעלה או מול מי שעיקר הפעילות שלו יש בה מרכיב מהותי של משא ומתן.

  • בניית סדנאות מותאמות ללקוח לרבות- הרצאת משא ומתן בעסק משפחתי, עקרונות משא ומתן פנים ארגוני, משא ומתן בינתרבותי, משא ומתן באמצעים אלקטרוניים וגישור קונפליקטים.

  • ונסה עובדת בצורה מתודולוגית מרשימה, בעלת יכולות אבחון והבנה מעמיקה דינמיקות עסקיות בתהליכים דינמיים ומשתנים.  ונסה מתבססת על מחקרים ומתודולוגיה מובנת בהבנה מלאה של הרכיב האנושי, חשיבות התכנון והבנייה אסטרטגיות משא ומתן וכן היישום שלהם בפועל.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.