פיתוח מנהלים, שכר והטבות, הדרכה

" אנשים הם המנוע שמביא לתוצאות "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על יישום – אנשים ותוצאות

ThetaRay , מרק גזית - CEO

" אני עובד עם ישראל יוגב, איש הקשר שלי מחברת יישום הרבה מאוד שנים, הוא משמש כאחד השותפים בחברה. עם חברת "יישום – אנשים ותוצאות" אני עובד מזה שנים בשני של הנעת עובדים, תגמול אנשי מכירות ועמידה ביעדים. יש שם שילוב מעניין של מקצועיות מאוד גבוהה והבנה של התהליכים והגורמים המעורבים. לדוגמא, כשמעורבים בתהליך רמות של מנכ"ל ודירקטוריון, החברה תדע להציג את התכנים בצורה נכונה ולהתחשב בנקודות מבט שונות של אנשים שונים. "יישום" היא חברה מקצועית, מאוד בלתי מתפשרת, מעסיקה הרבה יועצים, אומרת את דעתה האמתית ,ולא פועלת כדי למצוא חן בעיניי אנשים.תקתקנים , יודעים לייצר עבודה, לא מבזבזים הרבה זמן, מבטיחים וגם מקיימים. "

סופר פארם – יוסי אמיר, סמנכ"ל תפעול ומשאבי אנוש

" סופר-פארם עובדת עם "יישום – אנשים ותוצאות" מאז שנת 2001. שירותים החברה: בנייה וליווי שוטף של תכניות תגמול למנהלים ועובדים, משחק עסקים בקורסים לניהול. השירות הינו מקצועי, אדיב, זמין. יתרונות: ידע רב בתחום, היכרות מעמיקה עם סופר-פארם, התאמת תכניות ממש "לפי מידה".בכל הנוגע לתגמול מנהלים/עובדים, מהווה יישום כתובת בלעדית מעל 15 שנים "

יישום – אנשים ותוצאות

תחומי התמחות

שכר והטבות/בניית מודלי תגמול/בקרה תקציבית/סימולציות למנהלים/פיתוח חשיבה עסקית

סוג התאגדות: חברה בע"מ

שנות ותק: 30 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים / בינוניים / גדולים

הסקטורים העסקיים: היי טק/ פיננסים/ ביטוח/ תעשיה/ תקשורת /ביוטק/ שירות

לקוחות עוגן:  אמדוקס, NESS, דלתא גליל, נטפים, סופר פארם, אלקטרה  שטראוס, תנובה, אוסם.

עוד קצת פרטים על יישום – אנשים ותוצאות

החברה משולבת ברשת בינלאומית של חברות הדרכה, ומייצגת 3 חברות גלובליות שפתחו סימולטורים עסקיים: חשיבה עסקית, מיומנויות עסקיות של אנשי מכירות וניהול הטלנט הארגוני.

יישום – אנשים ותוצאות תעמוד לשירותכם בנושאים: 

שכר והטבות

 • גיבוש ועיצוב אסטרטגיית שכר ותגמול
 • בניית מודלי תגמול למכירות, שרות, תפעול
 • בקרת אפקטיביות תכניות תגמול
 • תהליכי קידום שכר
 • בונוסים שנתיים
 • ניתוח סקרי שכר
 • בקרה תקציבית – גם במיקור חוץ לארגונים

פיתוח מנהלים – לחברה זכיון משלוש חברות בינלאומיות עם התמחות יחודית בסימולציות וסדנאות התנסותיות בתחומים הבאים:

 • משחקי עסקים – ממוחשבים ומשחקי לוח Business Basic, Business Advaned, Business Challenge
 • תפקוד הנהלה בשוק תחרותי Executive Challenge
 • מיומנויות עסקיות של אנשי מכירות Sim Sales
 • פיתוח הטלנט הארגוני Sim Talent
 • התנסות עסקית חוויתית מתאימה להתכנסות רבת משתתפים Business Intro

"האני מאמין של "יישום – אנשים ותוצאות":
שכר והטבות – תחום רגיש ומורכב, שנוגע ב"בעצבים" הרגישים ביותר בארגון ובהוצאה המשעותית ביותר. בתחום זה יש ערך עצום לניסיון ולשימוש בכלים אנליטיים מתקדמים בכדי להגדיל אפקטיביות ולמזער סיכונים.

 

פיתוח מנהלים והדרכה – סדנאות חווייתיות  – עולם התוכן של מיומנויות עסקיות/פיננסיות/ניהוליותהייחוד של החברה שההדרכה מבוססת על סימולציות ייחודיות המועברות באמצעות חווית משחק ותחרות: משחק עסקים ואחרים. לטובת פיתוח מצוינות עסקית ומיומנויות ניהול.

הניסיון שלי

חברה בת 30 שנות פעילות פועלים בשני עולמות תוכן:


 1. שכר והטבות- תחום רגיש ומורכב, שנוגע ב"עצבים" הרגישים ביותר בארגון ובהוצאה המשמעותית ביותר. בתחום זה יש ערך עצום לניסיון ולשימוש בכלים אנליטיים מתקדמים בכדי להגדיל אפקטיביות ולמזער סיכונים.

 2. פיתוח מנהלים והדרכה - סדנאות חווייתיות - עולם התוכן של מיומנויות עסקיות/פיננסיות/ניהוליות הייחוד של החברה שההדרכה מבוססת על סימולציות ייחודיות המועברות באמצעות חווית משחק ותחרות: משחק עסקים ואחרים. לטובת פיתוח מצוינות עסקית ומיומנויות ניהול.


 

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.