הדרכה, פיתוח מנהלים

" יש הרבה יותר אפשרויות ממה שנדמה לנו, והרבה פחות מגבלות ממה שחשבתם "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על מגנט

יעל בירן, מנהלת HR טבע

" תודה על הסדנא המוצלחת בנושא השפעה ללא סמכות. התקבלו פידבקים טובים מאוד מהמשתתפים. הסדנא הייתה מלמדת, מעניינת ומלווה בחוש הומור.התכנים היו מעמיקים אך יחד עם זאת פשוטים ליישום ושימוש. יצאנו עם כלים משמעותיים ליישום בחיים הארגוניים והאישיים כאחד. "

מיה טמיר-גורן , מנהלת HR Merck

" אני עובדת עם "מגנט", במגוון סדנאות ותהליכי פיתוח צוות. היכולת של המנחים להבין את הצורך האמיתי של הקבוצה ובניית סדנא שתדע לשלב באופן נכון ביו תאוריה, התנסות עצמאית וכלים פרקטיים היא פשוט מצוינת ! דרך העברת הסדנאות נעשית בצורה מעניינת, בגובה העניים ומצליחה לגעת באנשים ולפתוח את המחשבה. הרקע הניהולי מהם הגיעו מביא ניסיון רב והבנה אמיתית של צרכי המנהלים. ממליצה בחום! "

מגנט

תחומי התמחות

פיתוח מנהלים וצוותים/ פיתוח ארגוני הדרכה/ בניית תוכניות הדרכה/ פיתוח הדרכה פנים ארגוני

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: 9 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/ בינוניים/ גדולים

השכלה: תואר שני

לקוחות עוגן: HP, EMC, מנורה, Merck

סקטורים עסקיים: ממשלה/ פיננסים/ שירותים/ הי טק / ביוטק/ תקשורת/ בטחוני

עוד קצת פרטים על מגנט

יפעת וסער מנהלי החברה יעמדו לשירותכם בנושאים:

  • פיתוח מנהלים
  • הרצאות
  • מיומנויות השפעה ומנהיגות
  • משחקים ארגוניים חכמים
  • מיומנויות פרזנטציה

האני מאמין של יפעת וסער:

יש לנו ניסיון רב ,ארוך שנים בניהול ארגונים הלכה למעשה. עשינו זאת בעבר ולכן אנחנו יודעים בדיוק מה מנהלים צריכים. כשאנחנו מרצים בפני מנהלים- הם מרגישים את ההבדל.

אנחנו בעצמנו מאוד אוהבים ללמוד ולהתפתח ולכן התכנים החדשניים שלנו , אותם אנחנו מביאים אליכם מרחבי העולם, הם מעניינים, שונים וייחודיים. אנחנו מגדירים את עצמנו כיצרנו משמעות ולכן כל הזמן מפתחים דרכים להנגיש את הידע באופן שיעשה הבדל.

הניסיון שלי


  • יפעת וסער הקימו את MAGNET כאשר לכל אחד מהם היסטוריה עשירה מאוד וניסיון ניהולי בכיר מארגונים מובילים.

  • התפיסה של יפעת וסער היא שכל אחד צריך לעשות את מה שהוא מומחה בו, ולכן בנוסף לידע והניסיון המרשים שמביאים בעצמם, בנו סביבם נבחרת של מנחים שעוזרת להם להגשים את הצרכים והרצונות של הלקוחות שלהם.

  • השותפים שלהם לעשייה הינם מאמנים ומנחים עתירי ניסיון ניהולי וארגוני מגוון ומומחים בתחומם: ליווי מנהלים בכירים, ליווי מנהלים דרג ביניים, אימון למכירות ולשירות מוכר, ניהול פרויקטים, פיתוח צוותים ועוד.

  • לאחר הבנת הארגון והצורך שלו הם מצליחים לתפור חליפה ע"פ מידה. הנבחרת המושבחת הזו מצליחה להביא ארגונים למיטב שלהם. הם מצליחים להגיע להצלחות בזכות הנחיה, משחקים ארגוניים חכמים, סדנאות ולווי קבוצתי ואישי.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.