מערכות גיוס ממוחשבות, שכר והטבות

" פתרונות התוכנה שלנו מתוכננים לוודא שתפיקו מהם את המרב, תקבלו את התמורה המיטבית על השקעתכם ותשפרו את התוצאות העסקיות "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על סינריון מערכות

עמית ריכטמן, מנהלת גיוס וקליטה, קבוצת זארה

" המערכת קיימת אצלנו כבר 4 שנים ומאד ידידותית למשתמש. הפעולות קלות מאד וברורות, המערכת יודעת לבנות דוחות המותאמים אלינו ולעשות אדפטציות ספציפיות המותאמות לארגון. אנחנו עובדים ישירות מול איש קשר אישי והחברה עצמה מאד שירותית. יודעת לתת מענה, זמינה תמיד לשאלות ובקשות, ויודעת לנהל את כמות המועמדים הגדולה בהתאם. לאחרונה הוסיפו עבורנו גם פונקציה חדשה של שליחת סמס שקידם מאד את המערכת. הם תמיד שם ותמיד משתדלים לתת מענה. "

שלומית סמל, סמנכ"ל משאבי אנוש ב-Altair

" אנו פועלים בשוק התחרותי של ההייטק, בו האנשים שלנו הם הנכס החשוב ביותר שהביאו אותנו למעמד של החברה המובילה בתחומה. ניהול נכון של תגמולים ותמריצים מהווה כלי מרכזי המאפשר לנו למשוך לארגון את מיטב המוחות ולשמר אותם לאורך זמן. ההשוואה של התנאים שאנו מציעים מול התנאים המקובלים בשוק, מאפשרת לנו לעקוב אחר התגמולים והתמריצים שקיבל כל אחד מהעובדים עד היום, ולהקצות את המשאבים באופן המיטבי בין העובדים שלנו, על-פי תוצאות שיחות הערכה. בזכות הפתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי (Talent Management), יש לנו מבט מקיף אודות העובדים שלנו בדגש על ניהול התגמולים והתמריצים, כמו גם תמונה מלאה של מספר ומבנה המשרות בכל יחידה ארגונית ואילו מהן אינן מאוישות. "

סינריון מערכות

תחומי התמחות

מערכות ניהול זמן ונוכחות עובדים/מערכות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management)/ מערכת גיוס ממוחשבת

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: מעל 3 עשורים של פעילות

גודל פרויקטים:  בינוניים/גדולים

לקוחות עוגן: FedEx, פוקס, שופרסל, ישראכארט, רשת מלונות דן, הבנק הבינלאומי

סקטורים עסקיים: כלל הסקטורים במשק

עוד קצת פרטים על סינריון מערכות

סינריון מערכות יעמדו לרשותכם בנושאים הבאים:

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. הפתרונות שלנו מאפשרים לכם לתכנן, לנתר ולמקסם את שלבי מחזור חיי העובד בארגון:

  • פתרונות מודולאריים מקיפים לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management): מניהול זמן ונוכחות וניהול היעדרויות, דרך סידור עבודה, תמחיר משימות, התראות על חריגה מדיני עבודה ועוד, הפתרונות שלנו מסייעים לכם לשפר תפוקות, לנהל ביעילות את זמן העבודה, לצמצם שעות נוספות ולהגיב לשינויים.
  • פתרונות מקיפים ומשולבים בגישה מודולארית, לניהול אסטרטגי של ההון האנושי (Talent Management): ממערכות להערכת עובדים, דרך ניהול ההדרכה והלמידה, תמריצים ותגמול, תכנון קריירה והמשכיות ניהולית ועוד. כך תוכלו לתגמל עובדים על פי ביצועים, להתוות תוכניות פיתוח מקצועי ואישי, ניוד וקידום, לבנות תוכניות לניהול קריירה ולזהות את העובדים בעלי תרומה מרכזית להשגת יעדיו הנוכחיים של הארגון ובעלי הפוטנציאל לתרומה עתידית, אותם תרצו לשמר ולחזק בעזרתם את העתודה הניהולית שלכם.
  • פתרונות מקיפים לגיוס עובדים המאפשרים ניהול משרות, קליטת קורות חיים ממגוון מקורות, בניית מאגר מועמדים איכותי, זיהוי המועמדים המתאימים ביותר לדרישות וניהול כל שלבי תהליך הגיוס מול כל הגורמים המעורבים: מועמדים, משאבי אנוש, מנהלים מגייסים וחברות השמה. פתרונות הגיוס שלנו מסייעים לכם לגייס את הטובים והמוכשרים ביותר, לחסוך עלויות ולקצר את משך הגיוס.

האני מאמין של סינריון:

אנו מאמינים במתן ערך מוסף ללקוחותינו. הפתרונות  שלנו מתוכננים לוודא שתפיקו מהמערכות שלנו את המרב, תקבלו את התמורה המיטבית על השקעתכם ותשפרו את התוצאות העסקיות.

הניסיון שלי

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים ביותר מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- למעלה מ- 5,000,000 עובדים במגוון רחב של מגזרים עסקיים.  אנו מקפידים לעקוב אחר מגמות עולמיות ואימוץ טכנולוגיות חדשניות, מבטיחים שהפתרונות שלנו יתנו מענה לצרכים שלכם עכשיו ובעתיד.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.