הדרכה, יעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים

" בונים איתך את הדרך להצלחה עסקית "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על עידו גולדנברג

סיוון קורין מנהלת מש"א, אסם

" עידו העביר בחברה קורס מיומנויות ניהול לאחראי קו. הוא העביר הקורס בגובה העיניים, התחבר לכולם בממשק שקל ונוח לעבוד איתו. שידר זמינות ופתיחות . ידע לעשות התאמה "און ליין" מהתוכנית שהגענו איתה למה שהקהל היה צריך בפועל ושינה תוך כדי תנועה התכנים בהתאמה לצרכים הרלוונטיים בסוף הקורס ,ערכנו סקר שביעות רצון והמשוב ברוב קולות היה חיובי. ממליצה בחום רב. "

אבי אברהם , מנהל מוקד, סודה סטרים

" עידו מעביר אצלנו סדנאות של שירות ומכירה, הוא דמות משנה תפיסה וחשיבה. דווקא בעידן שלנו ובמיוחד בקרב אנשי מכירות- קהל עם קושי לשינוי הרגלים וסטיגמות -עידו מצליח לעשות את זה בצורה טובה, מעניינת והמתחברת לקהל. שיטת העברת הסדנאות שלו , מחוברת לצרכנים וללקוחות, מאוד יצירתית ונמנעת מקיבעון .הוא נותן ערך מוסף בסדנא, מצליח לגרום לאנשים לחשוב. לדעתי זה נעוץ בעובדה שעידו מאזין בודק ומגבש את דעתו לגבי ההתנהלות האנושית במוקד ובמערכת ואז מסנכרן את הידע עם הצרכים שלנו. עידו מקפיד על קשר כל הזמן עד לווידוי היישום של הכלים בפועל. הוא מקבל פידבקים טובים מהעובדים. אני ממליץ מאוד "

עידו גולדנברג

תחומי התמחות

הדרכה\פיתוח הדרכה פנים ארגוני\סדנאות מנהלים\ ליווי מנהלים\ייעוץ עסקי\ניהול שינויים

סוג התאגדות: עוסק מורשה

שנות ותק: 9 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

השכלה: תואר ראשון בתקשורת וניהול אוניברסיטה פתוחה.
קורס קואצ'ינג עסקי-אישי: עם ראובן כ"ץ.

עוד קצת פרטים על עידו גולדנברג

עידו יעמוד לשירותכם בנושאים:

 • פיתוח והדרכת סדנאות בתחומי השירות מכירות וניהול
 • פיתוח צוותי מנהלים
 • קורסי ניהול למנהלים בדרג ביניים
 • פיתוח והטמעת תהליכי מכירות חוצי ארגון
 • פיתוח שפה שירותית לעסק/ארגון.

האני מאמין של עידו:

"אנשים במקום הראשון, לפני הכל. מתוך הניסיון האישי שלי אני מאמין  שתמיד אפשר לייצר שינוי! כל שנדרש הוא  לרתום את המנהלים ולהפוך  טכניקה פשוטה או מודל לא מורכב, נגיש ובהיר ככלי פרקטי שיסייע לצור את השינוי".

הניסיון שלי


 • עידו החל את דרכו בפיתוח והנחיית סדנאות בחברת פלאפון ובהמשך כיועץ ארגוני בחברת ייעוץ.

 • בתשע השנים האחרונות, הקים ומנהל את חברת הייעוץ "אנשים לתוצאות" המתמחה במתן פתרונות ממוקדים לניהול והטמעת תהליכי מכירה ושירות.

 • החברה מומחית בשיפור ביצועים ברמת הארגון ומתן פתרונות משולבים לשיפור מערכי המכירות והשירות דרך אבחון מעמיק ומותאם לקוח.

 • ההדרכות המבוצעות בחברה מחוברות ליעדים ומוגשות כפתרון הוליסטי ולא רק כהדרכות בלבד- דרך הכשרת צוותי מכירה ושירות ועד אימון בפועל עד לשלב השגת התוצאות העסקיות. תהליך השבחה ושיפור ביצועים מתמיד כולל בניית תהליכי בקרה למנהלים, יעדים וסטנדרטיזציה בין המחלקות השונות.

 • מתמחים בליווי ופיתוח מנהלים – בניית תהליכי הכשרה ייחודים המקנים כלים אפקטיביים לניהול ומגבשים את התפיסה הניהולית שתואמת את ערכי הארגון

 • ייעוץ ארגוני עסקי- פועלים לפיתוח אסטרטגיה עסקית משותפת עם הנהלת החברה לטובת החלטות כיצד ראוי לגדול ולהתפתח, ולאיזה כיוונים לקחת את העסק. בחירת נתיב מבחינת אסטרטגיה וחזון ומשם לכתוב תוכניות עבודה ישימות.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.