פיתוח מנהלים, יעוץ ארגוני

" פיתוח ארגוני הכרחי לתהליכי שינוי וצמיחה "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על ענת מרקוביץ דורי

שרון גרף ,סמנכ"לית משאבי אנוש ABBVIE

" ענת ליוותה אותנו בתהליכי השינוי והצמיחה שעברה החברה עם המעבר לחברה מטריציונית ובהמשך עם הפיכתנו לחברה עצמאית בתהליך הפיצול מחברת האם Abbott . ענת סייעה לנו בגיבוש החזון והטמעת האסטרטגיה, הטמעת השינויים הנדרשים הנלווים לכך, בתהליך פיתוח צוות הנהלת החברה, בתהליך השינוי של תרבות ארגונית הכלל הטמעת ערכים והתנהגויות חדשות בחברה, בהטמעת תהליכי עבודה, בפיתוח צוותי עבודה אורגניים ומטריציוניים. כמו-כן, ענת הייתה שותפה לפיתוח מנהלים ופיתוח מנהיגות ברוח החדשה בחברה, באמצעות ייעוץ אישי למנהלים בכירים ומנהלים בדרג ביניים וכן פיתחה והנחתה תכניות לפיתוח מנהלים למנהלי קבוצות מוצר . ענת שותפה חשובה מאוד ביצירת דרך והובלת הארגון. יש לה יכולת להתחבר לאנשים, אג'נדות אירגוניות שונות, אנשים אוהבים לעבוד איתה, מייצרת כימיה מצוינת, סופר מקצועית, בעלת המון שנות ניסיון וזה ניכר, מכירה סוגים שונים של ארגונים, מודלים שונים ויודעת לעשות התאמה ללקוח לסיטואציות ספציפיות, מביאה מגוון רחב של פתרונות ועושה הכל בשמחה. ענת עובדת עם מגוון תחומים רחב: בנקים והמגזר הפיננסי, היי-טק, סקטור התקשורת, פארמה, קמעונאות, המגזר הציבורי ועוד ולכן מביאה איתה המון. מבינה מהר סיטואציות, גמישה בפתרונות, מתחברת לארגון ומבינה את העשייה שלנו. ממליצה בחום!. "

אפרת יצחקי ,סמנכ"לית משאבי אנוש, קימברלי קלארק

" אני עובדת עם ענת שנים רבות, כמנהלת פיתוח ארגוני באסם נסטלה והיום כסמנכ"לית משאבי אנוש בקימברלי קלארק, על לא מעט פרויקטים של יעוץ ופיתוח אירגוני, פיתוח צוותים וייעוץ למנהלים. ענת מתחברת היטב למנהלים כולל מנהלים בכירים, יודעת להתחבר טוב לצדדים העסקיים, להביא להשפעה על תהליכים שיביאו לתוצאות עסקיות. המנהלים שלנו מרוצים בהחלט מהתהליכים גם בתהליכים מורכבים למשל כמו זה שבו סייעה בהצלחה למנהלת בכירה חדשה בארגון להיכנס ליחידה המתמודדת עם אתגרים לא פשוטים. ענת פיתחה והנחתה תוכנית השפעה בממשקים לדרגי ניהול שונים, שזכתה לתשבוחות ומועברת כבר למעלה מ12 מחזורים , ליוותה תהליכי פיתוח וייעוץ אישי לצוותים והנהלות, תהליכי משוב למנהלים ועוד. "

ענת מרקוביץ דורי

תחומי התמחות

פיתוח ארגוני/יעוץ אישי למנהלים/פיתוח הנהלות ויעוץ אישי לבכירים/גיבוש והנחיה/תוכניות לפיתוח מנהלים ומנהיגות/בניה ופיתוח צוותי עבודה/ליווי תהליכי שינוי/גיבוש והטמעת חזון וערכים

סוג התאגדות: עוסק מורשה

שנות ותק: מעל 19 שנות ניסיון

גודל פרויקטים: קטנים/בינוניים/גדולים

השכלה: תואר ראשון סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת בר- אילן; תואר שני בסוציולוגיה ארגונית,  התמחות בארגונים, אוניברסיטת בר-אילן; תוכנית ההכשרה של מערך מדעי ההתנהגות של צה"ל (ממד"ה) ליועצים ארגוניים ולמנהלי מדורים מקצועיים; בעיצומה של תוכנית לייעוץ ופיתוח ארגוני, POCD: גישה פסיכואנליטית-מערכתית- אפק בשיתוף מכון טביסטוק לונדון.

סקטורים עסקיים: כלל הסקטורים במשק

לקוחות עוגן: בנק הפועלים, טקדה ישראל, ABBVIE, קימברלי קלארק.

עוד קצת פרטים על ענת מרקוביץ דורי

ענת תעמוד לשירותכם בנושאים הבאים:

 • ליווי תהליכי שינוי
 • פיתוח ארגוני
 • גיבוש חזון וערכים והטמעת תרבות ארגונית
 • פיתוח הנהלות
 • פיתוח צוותי עבודה
 • ייעוץ אישי למנהלים
 • פיתוח והנחיה של תוכניות לפיתוח ניהול ומנהיגות
 • פיתוח השפעה בממשקים
 • פיתוח תפיסה והקניית כלים להערכה, משוב וחניכה

האני מאמין של ענת:

"מנהלים ומנהיגים נדרשים להתמודד עם שינויים מהירים וסביבות בלתי יציבות ומורכבות, לעמוד ביעדים מאתגרים, שנמתחים כל שנה מחדש, ולהשיג תוצאות יוצאות דופן. מציאת הכיוון והדרכים המתאימות להתפתחות ולצמיחה של ארגונים, צוותים ואנשים מאתגר ומחייב הבנה של התהליכים המודעים והבלתי מודעים המתרחשים והשפעותיהם, כמו-גם הקניית כלים פרקטיים למימוש 'מחר בבוקר'.

אני מאמינה בייעוץ המאפשר מימוש מרחב האפשרויות והפוטנציאל הקיים מחד ובהתחשבות באילוצי המציאות ומאפייניה הייחודיים של המשימה והתרבות הארגונית מאידך  ומגבש פתרונות בהתאם; ייעוץ המשלב בין היבטים דינאמיים ופרקטיים בעבודה, מתוך הסתכלות מערכתית – צוותית – ואישית; התוכניות שלי משלבות למידה עיונית, התנסותית ויישומית לפיתוח והעצמת מנהלים ומנהיגים.

אני מאמינה בעבודה מתוך משמעות ותשוקה ובחיבור לאנשים ולעשיה הארגונית. העצמת המנהלים איתם אני עובדת כך שיעוררו השראה ויביאו לתוצאות בזמן קצר".

הניסיון שלי

 


 • ענת מלווה ארגונים וחברות מעל 19 שנים.

 • את דרכה המקצועית התחילה בכותלי האקדמיה ולאחר מכן בצבא שם מילאה מגוון תפקידים מתחום הפיתוח הארגוני, פיתוח מפקדים ופיתוח מנהיגות.

 • ענת ניהלה את המחלקה לפיתוח ארגוני, בחברת הייעוץ פילת. ניסיונה זה אפשר לה לנהל פרויקטים ייעוציים גדולים ומשמעותיים, ניהול ופיתוח צוות יועצים מקצועי ועבודה בצוותים מולטי-דיסציפלינריים.

 • לענת ניסיון מגוון בפיתוח צוותים ומנהלים, ליווי ארגונים בתהליכי שינוי ופיתוח ארגוני.

 • לכל לקוח בונה את החליפה המתאימה לו. מסתייעת בכלי אבחון שונים ודרכם מנתחת ומגבשת תוכנית התערבות.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.