פיתוח מנהלים, אבחון וגיוס

" ללוות, לכוון ולגעת באנשים זה כמו חומוס – או שעושים זאת באהבה או שלא עושים זאת בכלל "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על ענת שאול

נעמה, חוותה תהליך ייעוץ וליווי קריירה

" הגעתי לתהליך הייעוץ מאד סקפטית. בשיחה הטלפונית הראשונה שקיימתי עם ענת, הודעתי לה מראש: אני לא מקרה רגיל שמחפש כעת ייעוץ והכוונה. אני יודעת פחות או יותר מה אני רוצה ורק צריכה עזרה ב"כיוונון" נכון ומדויק יותר. ענת הבינה אותי במהירות רבה והבנתי שהיא מבינה את הצורך שלי.ואכן, התחושה הטובה שאיתה יצאתי משיחת הטלפון התאמתה כבר בפגישה הראשונה. הרגשתי כאילו ענת תפרה את תהליך הייעוץ במיוחד עבורי ולמידותיי. התהליך שעברתי עם ענת היה מדהים: ממוקד, חד ומלא בתובנות ובעצות חכמות ומקדמות. החלום המעורפל שהיה לי, והמחשבות הרבות שהתרוצצו לי בראש, התגבשו לכדי חזון בהיר וסדור, עם תוכנית פעולה ברורה לשנים הקרובות. ענת עזרה לי למקד את המחשבות שלי, להמחיש לעצמי מה אני באמת רוצה, ובעיקר – להיות בטוחה בעצמי ולדעת שהכל אפשרי! אין לי ספק שענת תמשיך ותלווה אותי גם בהמשך. "

שרון רייניש, חברת AIG

" רציתי להודות לך על תהליך של עתודה ניהולית באגפי הקו אצלנו. התהליך היה מקצועי, המועמדים יצאו מהתהליך בתחושות מאד טובות(דבר לא מובן מאליו בתהליכי מיון לתפקידים בכירים יותר) רמת האבחון הייתה מקיפה, הזמינות והשירות שקיבלנו ממך גם אחרי סיום התהליך היה מצוין. כמובן שחוות הדעת שלך "ממשיכה" איתנו בכל הקידומים לראשי צוותים. מאז, כמעט כל העובדים שנכנסו לעתודה ניהולית כבר קודמו. "

ענת שאול

תחומי התמחות

פיתוח מנהלים/ פיתוח עתודות ניהוליות/ בניית תהליכי גיוס / אבחון ומיון / ביצוע תהליכי גיוס

סוג התאגדות: אישי (עצמאית)

שנות ותק: 18 שנים בתחום מתוכם שנתיים וחצי עצמאית

גודל פרויקטים:  קטן/בינוני

השכלה: תואר ראשון מדעי התנהגות במכללה למנהל

תואר שני לימודי עבודה אוניברסיטת תא

סקטורים עסקיים: תקשורת\שירות\קמעונאות\ביטוח\ מסעדנות\ הייטק

לקוחות עוגן: AIG, Sensecom, Variscite, R2M, 3CS

 

עוד קצת פרטים על ענת שאול

ענת תעמוד לרשותכם בנושאים הבאים:

 • ליווי ארגונים במגוון נושאי משאבי אנוש
 • בניית תהליכי גיוס מותאמים ללקוח ולחברה
 • בניית סדנאות לעולם העבודה
 • ליווי תהליכי פיתוח אישי של מנהלים
 • אימון אישי לקריירה בכל הדרגים
 • בנייה, הטמעה ובקרה שוטפת של תהליכים חוצי ארגון/אגף כדוגמת הערכת ביצועים, סקרי שביעות רצון, תהליכי קידום ופיתוח צוותים והנהלות
 • זיהוי וליווי תהליכי עבודה לשיפור ביצועיים ארגוניים
 • התאמת הליווי בראייה רחבה לצרכי השוק ועולם העבודה המשתנה

האני מאמין של ענת:

"לאחר שנות ניסיון בעבודה עם אנשים בארגונים ואנשים פרטיים גיליתי כי האחד מזין את השני. ההבנה העמוקה של צרכים ורצונות אישיים והבנה של צורך ארגוני עסקי נפגשים במקום אחד. וששניהם נפגשים זה מצליח!".

הניסיון שלי

 


 • ניסיון של 12 שנים בחברת yes בתפקיד מנהלת גיוס בחטיבה המונה כ 1500 עובדים ומנהלת משאבי אנוש של אגף השירות, המונה כ 700 עובדים בפריסה ארצית.

 • ניסיון כיועצת קריירה בחברת גישה שונה ובחברת Besucces

 • כיום, יועצת מקצועית עצמאית בתחומה, לזיהוי תהליכי עבודה לשיפור פעילות וביצועים בארגן, בעלת יחסי אנוש מצוינים, תקשורתית ופתוחה למגוון גדול של פרויקטים וחברות.

 • בנוסף משתתפת בוועדות איתור לתפקידים בכירים בחברות ציבוריות

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.