הדרכה, פיתוח מנהלים, רווחה

" לפני הכל עליך להבין שכדי שיהיה לך יותר עליך להיות יותר, מרטין בובר "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על קבוצת לדעת

מנהל מחלקת פיזיותרפיה, בי"ח לוינשטיין.

" הסדנא ענתה ואף עלתה על ציפיותינו. קיבלנו כלים יישומיים אשר כבר עוזרים לנו בעבודתנו כמדריכי סטודנטים, כמטפלים וכמו כן גם בחיינו האישיים . רצינו לציין לטובה גם את המקצועיות והאישיות שלך שבאו לידי ביטוי בדרך העברת הסדנא. עשית את השינויים הנדרשים על מנת להתאים את הסדנא לעבודה ולצרכים שלנו, נתת מקום להתבטאות של כל אחד ואחת מאיתנו והכול נעשה באופן נעים ומהנה. כולנו יצאנו מהסדנא עם המון חומר למחשבה וטעם של עוד. אין לנו ספק שזוהי תחילתה של הדרך ושל שיתוף הפעולה בינינו. "

ליטל ארנדלס, אחראית הדרכה, חברת מיידנס.

" רציתי להודות על הסדנא היום, המנחה הייתה מקסימה, הסדנא פרקטית וחווייתית בדיוק כמו שרציתי. התכנים היו מקוריים וגם מעמיקים חשוב לי לפרגן ואני שמחה שבחרתי בכם כשותפיי לתהליך. ברור לי שיהיו תהליכי המשך ואשמח לשתף אתכם פעולה גם בעתיד. "

קבוצת לדעת

תחומי התמחות

הדרכה/ רווחה/פיתוח מנהלים

סוג התאגדות: חברה בע"מ

שנות ותק: 15 שנים

גודל פרויקטים: מפרויקטים של עשרות אלפי שקלים עד לפרויקטים של מליון שקל ומעלה

סקטורים עסקיים: פיננסי/ביטחוני/רפואי/תעשייה/הייטק

עוד קצת פרטים על קבוצת לדעת

קבוצת לדעת יעמדו לרשותכם בשירותים:

  1. פיתוח מנהלים – מניהול זוטר ועד מנהלים בכירים
  2. הנעת עובדים עם וללא סמכות ומניעת שחיקה 
  3.  ניהול קונפליקט עבודה משפחה .
  4. פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסר .
  5. שירות – סדנות בנושא יסודות השירות, שירות מתקדם ושירות במצבים מורכבים
  6. פוליטיקה ארגונית

האני מאמין של קבוצת לדעת:  ערכיות ואחריות חברתית , אנו מאמינים כי מטרת פעילותינו היא בראש ובראשונה לשפר את חייהם של  האדם, הארגון והחברה. הפעילות בנויה קודם כל מתוך מחשבה על הערכים שאנו מקנים ומתוך רצון עז להניע אנשים לקחת אחריות על חייהם ועל הסביבה שבה הם חיים.

הניסיון שלי

קבוצת לדעת מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי הדרכה חדשניים ואפקטיביים, בכל תחומי הניהול והעבודה, לשיפור מדיד וארוך טווח של מיומנויות, ביצועים ותוצאות, תוך דגש יישומי וחוויתי. במסגרת התהליכים ניתנים למשתתפים כלים מעשיים, הכוללים מגוון של מתודות, סימולציות ותרגילים, כדי ליצור חוויה מטלטלת ומהנה עבור המשתתפים.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.