רווחה

" מגוון פתרונות לעולם שוברי המתנה מודפסים ודיגיטליים וה GIFT CARD "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על קשרים פלוס

מנהל רכש, בחברת ביטוח גדולה

" אנחנו עובדים עם קשרים פלוס מזה שנים! רוכשים מהם באופן שוטף שוברים, על בסיס שבועי, ואף יומיומי כמעט. אנו נעזרים בהם במבצעים המתקיימים בחברה. במילה אחת אפשר להגיד-מדהימים. עובדים בצורה מסודרת, השירות הוא מעולה, גמישים להארכת שוברים, נותנים מענה מידי, לעיתים בלוחות זמנים של מהרגע להרגע באותו היום. למרות עבודתנו עם מגוון חברות במקביל, כמעט כל היקף הפעילות עובר אליהם . אני ממליץ בשמחה ובהנאה! "

מנהלת רווחה בחברה יבואנית רכב

" מאוד ממליצה על קשרים פלוס! החוזקה שלהם היא בשירות. מדובר בספק שתענוג לעבוד איתו, מוצא פתרונות מותאמי לקוח ולא רק מוצרי מדף . מגלים זמינות גבוהה, ייצרתיים, מבינים את הצרכים שלנו כארגון ואף התאימו לנו מערכת שבה כל מנהל יכול להיכנס באופן עצמאי ולבחור מתנה בהתאם לתקציב ספציפי.לסיכום- גם המוצר טוב וגם השירות טוב,מומלץ בחום. "

קשרים פלוס

תחומי התמחות

שוברי מתנות עובדים/כרטיסי גיפט קארד/אתר הנחות והטבות לעובדים/מערכת מתקדמת לניהול תקציבים/מערכת דיגיטלית לבחירת מתנות

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: 10 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

סקטורים עסקיים: ממשלה/מגזר ציבורי/ מגזר פרטי/ מגזר שלישי/פיננסים/ביטוח/תעשיה/תקשורת /היי טק/ביוטק/שירות

עוד קצת פרטים על קשרים פלוס

קשרים פלוס יעמדו לרשותכם בשירותים: 

  • הפקת שוברי מתנה, מבחר עצום של אפשרויות הכולל מימוש ברשתות מובילות וכולל מיתוג לפי הצורך.
  • Happy gift – כרטיסי gift card המתקדם מסוגו, באופן מדהים- קוד אחד יתאים לפעילות כל כך ענפה: מרשתות ביגוד והלבשה עם ארוחות בוקר, ספא, ועד לקולנוע ובילויים נוספים.
  • מגוון פתרונות רחב בתחום מתנות דיגיטליות ב SMS ובמייל
  • מערכת לבחירת מתנה – כולל פתרונות שונות לצרכים משתנים.
  • Microdeal – ארנק השוברים הדיגיטליים, למנהל ולעובד. כולל אפשרות הטענת כסף באתר לשימושם האישי של העובדים ושימוש המערכת לזמינות מהירה של הטבות.
  • מערכת ניהול הוקרות – מערכת מורשים גמישה הכוללת מספר פרמטרים לבחירה והמאפשרת שליטה בתקציב, כולל דוחות שימוש, זמנים, והתראות לטובת בקרות.
  • קשרים טורס – סוכנות נסיעות הכוללת: נופשים וטיסות בארץ ובחו"ל ומיועדת לקהל העסקי והפרטי כאחד.
  • שירות תשלום לספקים, רוצים להזמין שירות מספק ולא יכולים לשלם ללא פרוצדורה? לנו יש את הפתרון לכך.

האני מאמין של קשרים פלוס:

"האני מאמין שלנו זה לתת שירות, זמין, מהיר, איכותי. אנו חותרים תמידית  לחדשנות וליצירתיות, שרותיות לאורך זמן, הקשבה ללקוח ומתן מענה לכל צורך. חברתנו נמנית על חברות המבצעות את כללי "אמון הציבור" ומקפידה ליישם את כללי חוק התווים בכל הנוגע לאותיות הקטנות ויותר!"

הניסיון שלי

"קשרים פלוס" החברה מאגדת בתוכה מספר מחלקות הפועלות במטרה להציע מוצר מותאם ומפנק  ללקוחותיה. המחלקות השונות עובדות יחד באופן מושלם ומציעות את כל השירותים הדרושים בתחום ההטבות והמתנות. אנו נותנים יחס אישי לכלל הלקוחות וצוות עובדי החברה זמין לכל פניה ובקשה. המוצרים שלנו נחשבים מובילים בארץ ומציעים מגוון רחב של אפשרויות. מגוון הספקים שלנו רחב במיוחד ונותן מענה גם לסוג וגם למיקום ברחבי הארץ. לחברה בית דפוס מקומי בו  מדפיסים את השוברים המעוצבים שבחר הארגון.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.