מערכות גיוס ממוחשבות

" כמו הפתגם הידוע כל הדרכים מובילות לרומא, כך גם בנינו את .ROMA מערכת גמישה המגשימה חזון של התאמה לצרכי כל לקוח, מקטן ועד גדול "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על CareerHarmony

אבי דנטס, לאומי קארד

" המערכת מסייעת בהפקת דוחות ואפיון דוחות. אחד היתרונות הגדולים של המערכת זה הגמישות שלה, היכולת שלה להתאים לכל סוג משרה, סוג גיוס, וסוג תהליך . רמת הממשק של המערכת גבוהה מאוד והיא וובית ופשוטה לתפעול, מאפשרת ניהול גיוס עצמאי, נציגי הספק זמינים לכל שאלה, מסבירים ומלווים בסבלנות בכל ענין ודבר. בימים אלו אנו מצויים בתהליך של פיתוח כלי שמותאם ספציפית לצרכי הארגון שלנו. החברה מלווה אותנו בתהליכי אפיון, חשיבה ועוד לרבות כלל ההדרכות שנדרשו לפני ועד היום "

נייגל מסי , מנפאואר אנגליה

" אנחנו עובדים עם CareerHarmony למעלה מעשור, ועם מערכת "רומא" מיום היווצרותה. למעלה מ-250,000 מועמדים נרשמים דרך המערכת כל שנה בבריטניה עבור מספר רב של חברות לאומיות ובינלאומיות. המערכת מאפשרת לנו לבנות פתרונות בצורה עצמאית דרך פרויקטים ותהליכים המותאמים לצרכים הספציפיים שלנו, וצוות מסור של career harmony זמין תמידית לתמוך בנו גם בזמנים של דרישות מורכבות יותר. לקוחותינו נמשכים לעובדה שתמיד ניתן לעצב ולהתאים את הפתרונות שלנו הנוצרים ב"רומא" לצרכים שלהם, לרבות מיתוג, מבחני הערכה, ושאלונים. בנוסף, ניתן לכלול סרטי וידיאו המקדמים את החברה שלהם עבור המועמדים. הצוות של career harmony כולל מומחים בתחום הטכנולוגיה, אינטגרציה והפסיכולוגיה התעסוקתית, המוכנים לעזור, לייעץ, ולתמוך בנו בכל עת. זהו צוות מודע ומתחדש המבקש משוב והצעות לשיפור על מנת לקדם פיתוחים במערכת. צוות המגייסים שלנו מוצא את מרכיבי המערכת קלים לשימוש ולעזר רב בשלבים של תהליכי הגיוס כגון קביעת מועדי ראיון, דו"חות מגוונים ואוטומטים, והודעות הנשלחות באופן אוטומטית למועמדים. אני ממליץ בחום על career harmony כחברה מקצועית ואמינה מאוד לעבוד איתה "

CareerHarmony

תחומי התמחות

אבחון ומערכות טכנולוגיות תומכות גיוס

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: 16 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

סקטוריים עסקיים: כלל הסקטורים במשק

לקוחות עוגן: לאומי קארד, BMW, British Telecom, FedEx

סקטורים עסקיים: כלל הסקטורים במשק

 

עוד קצת פרטים על CareerHarmony

Careerharmony יעמדו לרשותכם בשירותים:

  • מוצר הדגל של החברה הואROMA – מערכת אינטרנטית לניהול תהליכי גיוס, מיון הערכה והשמת עובדים, המשלבת, כחלק מתהליך המיון, מערכות מבחנים לפתרונות מיון והערכה.
  • המוצר מאפשר ניהול יעיל של כל שלבי תהליך הגיוס, מפרסום המשרה, חיפוש מועמדים, דרך המיון על כל שלביו ועד קליטת העובד לארגון.
  • המערכת משלבת פתרונות ופונקציונליות עשירה, על בסיס הניסיון הרב של החברה, עם לקוחות רבים, בכל העולם.
  • למערכת יכולת אינטגרציה עם מערכות חיצוניות כגון: מערכות לניהול משאבי אנוש, כספים, לוחות דרושים, ניהול לקוחות ועוד וכל זאת בצורה פשוטה ויעילה.
  • המערכת כוללת אפשרות להפוך מספר רב של פעולות בתהליך הגיוס לאוטומטיות, כולל תקשורת עם המועמד והמגייס לאורך כל שלבי התהליך, קביעת פגישות אוטומטית ע"י המועמדים וכן החלטות אוטומטיות בהתאם לכישורי המועמד.
  • המוצר גמיש ליצירת תהליכי גיוס שונים בהתאם להגדרות תפקיד, והתאמה לתהליכי גיוס יחודיים בהתאם לדרישות היחודיות של כל לקוח, לרבות שאלונים מיוחדים, סדרת מבחנים וראיונות.
  • המוצר, מאפשר מתן פתרונות יחודיים והטמעת המערכת בארגון בצורה מהירה ביותר,

המערכת היא יחודית בכך שמשלבת גם פתרונות לתהליך הגיוס, וגם מבחני הערכה ומיון ממוחשבים, המאפשרת ראייה כוללת על מועמד וכלים לבחירת המועמדים הטובים והמתאימים ביותר, על פי אלגוריתם דירוג יחודיים

  • מבחני הערכה – מערכת כולל מגוון רחב של מבחנים המיועדים לספק הערכה מהימנה ותקפה של יכולות ותכונות המועמד הרלוונטיות לתפקיד המיועד
  • המערכת מספקת ספריית מבחנים הכוללת מבחני יכולת, אישיות, מיומנויות ומבחנים סימולטיביים. הכל תוך פיתוח תנאים והתאמת פתרונות ייחודים לצרכים המיוחדים של כל לקוח.
  • המערכת נמצאת בענן, נגישה מכל מחשב בעל חיבור לאינטרנט 24/7

האני מאמין של Careerharmony:

"הצלחת הלקוח ושביעות רצון של הלקוח, זו הצלחה של החברה. אנו שמים לנו כמטרה לייעל את תהליכי הגיוס והמיון של החברות, לעזור לחברות למצוא את המועמדים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לכל משרה, בזמן הקצר ביותר, תוך שיפור מתמיד של חווית המשתמש – מנהלי גיוס והמועמדים.  אנו ושואפים להיות בחזית הטכנולוגיה ולהיות חברה מובילה בתחום ! ".

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.