רשתות חברתיות

" בעולם העסקי של היום, מקצוענות נמדדת בין היתר ביכולת לאתר הזדמנויות מהר, מדויק, ובמינימום משאבים. לינקדאין היא מקום טוב לעשות זאת "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על יוליה ריינשמידט

סיגל כץ מסטר, סטארט-אפ באר שבע

" במהלך השנה האחרונה אנחנו נעזרים בסדנאות והדרכה של יוליה בכל הנושא של לינדקאין. יכולת העברת הסדנאות והחיבור לקהלים שונים עם מטרות שונות ראויה לציון. מעבר לסדנאות גם תומכת בדף העסקי שלנו ועוזרת תמיד בשמחה. יוליה זמינה לנו גם מעבר לשעות הסדנא ותמיד זמינה ועונה לכל צורך. אישה מקסימה ומקצועית מאוד ומומלצת בחום. "

ליאת בלבן , המכון הטכנולוגי חולון

" יוליה עובדת איתנו תקופה ארוכה בהעברת סדנאות לסטודנטים בכל הקשור למציאת משרות ואנשי קשר למשרות רלוונטיות. בכל הסדנאות המשובים שמתקבלים מהסגל ומהסטודנטים מאוד גבוהים ונראה שנלקחו כלים פרקטים לעבודה בהמשך הדרך. "

יוליה ריינשמידט

תחומי התמחות

גיוס/ רשתות חברתיות

סוג התאגדות: חברה בע"מ

שנות ותק: 15 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

לקוחות עוגן: הסוכנות היהודית, מכון טכנולוגי חולון (HIT), מקאן אריקסון, סטארט אפ באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

סקטורים עסקיים: כלל הסקטורים במשק

עוד קצת פרטים על יוליה ריינשמידט

יוליה תעמוד לרשותכם בנושאים הבאים:

  • הדרכה של ארגונים לשיפור ביצועים, חדשנות והטמעת למידה.
  • גיוס, שיתופי פעולה, פיתוח עסקי, ואפילו גיוס משקיעים דרך הלינקדאין.
  • בניית פרופיל מקצועי בלינקדאין שמשמש ככרטיס ביקור אישי מורחב, דרכים חינמיות לחיפוש ואיתור, איך להשתמש ומתי בכלים בתשלום, פרסום אורגני וניהול תוכן, מודיעין עסקי, מידענות וניהול דף עסקי.
  • הדרכה באמצעות WEBINAR לחברות בפריסה ארצית או חברות גלובליות.

האני מאמין של יוליה:

"לינקדאין היא הרשת המקצועית-עסקית הגדולה ביותר בעולם, שהחוליה החזקה שלה היא נטוורקינג.. מטרת הרשת הינה לקשר בין אנשי מקצוע כדי לנהל את מסלול הקריירה ביעילות (למחפשי עבודה), או כדי להגדיל את מחזור המכירות והחשיפה בנטוורקינג העסקי (לבעלי עסקים ונציגי חברות) להשגת תוצאות ממשיות מוצלחות. באמצעות פלטפורמה חכמה ובעלת גישה מתמדת לאנשים, מידע עסקי, אקטואליה והזדמנויות, אני מאפשרת להגיע לכל קהל יעד/מקבל החלטות באמצעות איתור וחיפוש ממוקד. האתגר האמיתי הוא להבין איך הרשת הזו עובדת ואיך ניתן להשתמש בכלים שלה ולהפעיל אותם נכון על מנת להגיע לתוצאות. המיקוד הוא על תוצאות, ועל תוצאות בלבד".

 

הניסיון שלי


  • ניסיון והתמקצעות בלינקדאין, כרשת ששימשה לה כלי עבודה ראשי לפיתוח עסקי, פרסום, מציאת הזדמנויות ואיתור טאלנטים. ככל שהעמיקה והתקדמה בלמידת הפלטפורמה הזו הבינה שיש ברשת הזו הרבה כוח והיא מכוונת תוצאות.

  • כיום מנהלת את קהילת Israel HR Community בה חברים כ - 9000 חברים.

  • מנהלת עסק מצליח להדרכות וסדנאות אישיות וקבוצתיות, ניהול פרויקטים בלינקדאין, מידענות, בניית פרופילים מקצועיים ושיטות גיוס וחיפוש יצירתיות ובעיקר הכרות והבנת כל הממשקים והאפשרויות ברשת לינקדאין.

  • התמקדות בכלים לא רק תאורטיים אלא בעיקר כלים פרקטיים ויישומיים.

  • ניסיון בהדרכה תוך חסכון במשאבים וייעול התהליך.

  • ניסיון רב עם מגוון של לקוחות וקהלים מעמותות ועד חברות עסקיות ולקוחות באקדמיה.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.