רשתות חברתיות, אבחון וגיוס

" Pinpoint your talent מאמינים בפיצוח ההתאמה המיטבית שבין צרכי הארגון, לבין פרופיל המועמד ובבניית הפאזלים שבין צרכי הארגונים לגיוס "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על iTalent

מנהלת מש"א – סדונה סיס

" קיבלתי דרך החברה שירותי סורסינג בנוסף לבניית מאגר מועמדים. אני מרגישה שהם שותפים אמיתיים לדרך,יודעים להתאים את עצמם ביחס לאוכלוסייה המגייסת וביחס לקהל היעד. הבנת הפרופילים שלהםמעמיקה ביותר ומתבטאת בכך שהם עובדים מול המנהלים המגייסים ויודעים להתאים את עצמם ולהיות חלק מתהליך הלמידה הארגוני ובהתאם לכך לייעץ לנו. החברה מסתכלת על קורות חיים דרך העיניים של כל מנהל ומתאימה עבורו את המועמדים. תהליכי העבודה מאוד סדורים ומקלים עלינו, בכך אנחנו מרגישים שהם עושים למידה לאורך במשובים על קורות החיים, אחרי ראיונות, ומשתפרים תמידית. ITtalent מגלים עקביות, מגיעים לפגישות לוודא שתהליכים מתקדמים ולהיות עם היד על הדופק על "צווארי בקבוק" בהתקדמות תהליכים ובכלל. הם מעורבים בארגון בכל הנוגע לדרכים יצירתיות ומלמדים אותנו איך להגיע למועמדים נוספים כגון לינקדאין וחבר מביא חבר. אני ממליצה מאוד על החברה, מקצועית, שירותית ובעיקר שותפה אמיתית. "

איה נווה פרלמוטר, מנהלת מש"א - חברת ZERTO

" קיבלנו הדרכה מדנה מחברת ITalent על שימוש ברשתות חברתיות, הדרכות על השמה , איך לפנות למועמד , איך לחפש נכון בלינדקאין, שימוש בטכניקות ושיטות מעניינות שהם מצאו כיעילות ונכונות יותר. ההדרכה מועברת בצורה מעניינת, דנה היא טיפוס חי מאוד, אינטליגנטית, מלהיבה וכריזמטית בעלת ידע עצום ברשתות חברתיות ובתחומים שונים גם חדשים ומעודכנים וגם תחומי גיוס מסורתיים וותיקים. דנה לימדה אותנו לעשות הצלבות מידע מכל מיני רשתות והידע שלה ושל הצוות תרם רבות. במקביל נעזרנו לחיפוש אנשי פיתוח ראשי צוותים ותפקידים ייחודיים לגיוס בארה"ב. לטובת העניין, קיבלנו מנהלת פרוייקטים שעבדה מולנו באופן ישיר, איתרו מועמדים רלבנטיים נקודתיים, וככל שהתפקיד היה ייחודי יותר או בכיר, כך קיבלנו יותר פידבקים מהמועמדים. לסיכום, הסורסינג היה ספציפי ומדויק בזכות הטכניקה הייחודית שלהם והשיטות. הצלחנו לבצע השמה בכל התקנים, רבים מהם דרך הלינדקאין. "

iTalent

תחומי התמחות

איתור וגיוס מועמדים דרך הרשתות החברתיות

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: 7 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

סקטורים עסקיים: מגזר פרטי/ פיננסים/ ביטוח/ תעשיה/ תקשורת/ היטק/ ביוטק

לקוחות עוגן: אי או אל ישראל בע"מ, אוטודסק ישראל בע"מ ,ZERTO, Outbrain

עוד קצת פרטים על iTalent

ITalent  יעמדו לרשותכם בשירותים:

  • גיוס מובילים בתחומם בשוק שבו הביקוש גדול מההיצע
  • יצירת משפך/צינור איכותי של טאלנטים מוכשרים בתחומם והמתאימים ביותר לארגון
  • איתור וגיוס מועמדים באמצעות רשתות חברתיות
  • סדנאות בתחום הרשתות החברתיות לעובדי החברה לטובת הטמעת שיטות גיוס באמצעות ההון האנושי
  • בניית פאזלים שבין צרכים לגיוס ושימוש בכלים דיגיטלים ובשיטות מחקר בכדי להביא מועמדים איכותיים ורלוונטיים
  • ליווי סטארטפיסטים לגיוס צוותי עבודה מגוונים תוך ראיית הפרט והשלם.
  • גיוסי מסה בארץ ובחו"ל תוך מעקב מנוטר אחרי טאלנטים.
  • אספקת סל שירותים הכולל מיתוג עסקי בהתאמה לפרופיל המועמדים ולהון האנושי הדרוש.

הניסיון שלי

iTalent הוקמה מתוך צורך גובר בארגונים לגייס את המובילים בתחומם, בשוק שבו הביקוש גדול מההיצע.  iTalent מסייעת לארגונים המגייסים לייצר  משפך/ צינור איכותי של טאלנטים המוכשרים בתחומם והמתאימים ביותר לארגון.

העבודה נעשית דרך איתור וגיוס מועמדים לארגונים וחברות באמצעות רשתות חברתיות. בנוסף, החברה מציעה מגוון סדנאות בתחום של רשתות חברתיות לעובדי החברה לטובת הטמעת שיטות הגיוס באמצעות ההון האנושי.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.