פיתוח מנהלים, יעוץ ארגוני

" תוצאות נפלאות מושגות באמצעות אנשים נפלאים "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על M-POWER

רונית דורן ,אמדוקס

" איריס בעלת יכולות קריאת המפה הארגונית, הבנת הצרכים הארגוניים ושל אלה העומדים בראשם, וכן הבנת מבנה האישיות והיכולות של לקוחותיה והתאמת דרכי הפעולה והחשיבה לצורך השגת מטרות כל תהליך. בסופו של דבר, כשהפרט בארגון מצטיין ומשיג את מטרותיו – הארגון מרוויח, וכולם יוצאים נשכרים. "

יעל דואק-גולן, Cadence Design Systems

" הגעתי לאיריס עם 17 שנות ניסיון בתעשיית התוכנה, מתוכן 8 כמנהלת. תמיד נחשבתי למנהלת מוכשרת, ולאורך השנים התקדמתי בתפקידים שונים והצלחתי בהם, אולם הרגשתי שמשהו תוקע אותי. הרגשתי שאני לא מצליחה להעביר את הדעות שלי בצורה ברורה ומשפיעה. כבר מהפגישה הראשונה עם איריס הבנתי שאני בידיים מצוינות. לאורך התהליך איריס גרמה לי לזקק את ה"אני מאמין" שלי כמנהלת, את החוזקות שלי ושל הקבוצה שלי, את החזון שלי כמנהלת לגבי מקומה ועתידה של הקבוצה שלי בתוך הארגון. כל זאת יחד עם שיפור ודיוק של הכלים להתנהלות בתוך ארגון, עבודה עם עמיתים, כפיפים ומנהלים. התהליך שעברתי עם איריס מורגש מאוד בעבודה היומיומית שלי. אני מרגישה חדה , מפוקסת ואפקטיבית יותר. אני מצליחה להעביר את הרעיונות שלי, לפתור חילוקי דעות בקלות ובמהירות ולהתמקד בעיקר. שיתוף העבודה שלי עם עמיתיי העמיק ואני מרגישה שאני מצליחה למצות יותר את הפוטנציאל של העובדים שלי. איריס חריפה מאוד, בעלת הבחנה דקה וניסיון שלא יסולא בפז. כל עצה שלה נוגעת בדיוק בנקודה הנכונה ומחלחלת עמוק. אני ממליצה בחום לעבור תהליך פיתוח מנהלים אצל איריס, לכל מנהל באשר הוא. "

M-POWER

תחומי התמחות

ליווי מנהלים/ אימון מנהלים/ סדנאות למנהלים/ ליווי וחשיבה עם הנהלות בכירות/ ליווי והובלת תהליכים אסטרטגיים

סוג התאגדות: עוסק מורשה

שנות ותק: 20 שנות פעילות

גודל פרויקטים: יזמים / בינוניים/  גדולים

לקוחות עוגן: מאוחדת, אמדוקס, תנובה, Experis, ומנהלים המגיעים אלי באופן פרטני אישי מכל קשת תחומי העשייה והעיסוק.

סקטורים עסקיים: כלל הסקטורים במשק

עוד קצת פרטים על M-POWER

איריס שטרסמן בעלת M-POWER תעמוד לרשותכם בשירותים:

  • ייעוץ וליווי מנהלים, יזמים ואנשים פרטיים בצמתי קריירה ובמקום הצלחתם בתפקידם הנוכחי
  • איריס עושה שימוש בזיהוי היכולות והחוזקות בארגז הכלים של כל אחד על מנת לסייע לו בבחירה, בניה והצלחה בתהליך השינוי והדרך הבאה.
  • הגישה של איריס לאנשים וההבנה שלה את שוק העבודה ומורכבות הפעילות והממשקים בארגונים ואיתם, מביאים אותה לייעץ בצורה מיטבית לאנשים לקראת שינוי או המשך קריירה – בתהליך הבחירה, ההגדרה וגיבוש הדרך, בהכנה לראיונות עבודה והדרכה לכתיבת קורות חיים, בניהול תהליכי הכניסה לארגון חדש ולתרבות ארגון לא מוכרת ובמיצוב בקרב מנהלים, עמיתים ועובדים.
  • איריס מובילה אנשים וארגונים בתהליכי חשיבה מותאמים אישית בהתאם לאסטרטגיית קריירה, שיווק או נתיב עסקי בהתאמה אישית ללקוח, חוזקותיו, משאביו וחלומותיו ממקום מחויב, אכפתי ומחובר לארגון, שפתו ועולם הפעילות שלו.

האני מאמין של איריס:

"אני מאמינה במיקוד ביעדים לצד פתיחת קשת אפשרויות יצירתית להשגתם, המתבססת על חוזקות המנהלים והארגון. מיקוד כזה הוא שמייצר את המנוע האמיתי לצמיחה ופיתוח של מנהלים.

M-POWER שהקמתי, מתמחה בגיבוש אסטרטגיה ועיצוב דרכים לפיתוח מנהלים וארגונים, ממקום מנוסה, מחויב ואכפתי. אני מאמינה בהובלת תהליכי פיתוח מנהלים והנהלות בהתבסס על חזקותיהם ומטרות הארגון, תוך מיפוי סל הצרכים ומאגר היכולות הארגוניות והתאמת המבנה , התפקידים, התהליכים והממשקים לאסטרטגיית הארגון וצרכי המערכת.  אני מביאה אתי ניסיון רב בניהול, יעוץ ואימון בתחום האסטרטגיה המקצועית והניהולית, שיווק ומיתוג ובעבודה עם אנשים מצליחים וארגונים מובילים. תהליכי הפיתוח נעשים בעבודה פרטנית 1*1, בעבודה עם צוותים אורגניים או צוותי משימה, או כחלק מפיתוח עתודה ניהולית".

 

הניסיון שלי

 


  • הכרות עם ארגונים גדולים במגוון תחומי פעילות ועשייה כיועצת אך לא פחות מכך מניסיון ניהולי אישי בעמדות מפתח בהם כיהנה בתחומי אסטרטגיה, שיווק, סחר ופיתוח עסקי בעולמות הקמעונאות, FMCG, תקשורת ועוד בחברות דוגמת עלית, ברק 013, דנשר, מי עדן, אגיס ועוד.

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.