Manpower TBO

Manpower TBO מתמחה במיקור חוץ וניהול פרויקטים רחבי היקף ולמבצעים לוגיסטיים עתירי כוח אדם ומשאבים.
ברשותנו מגוון רחב של פתרונות מודולאריים החל מפתרונות הוליסטים ארוכי טווח ועד לביצוע פרויקט נקודתי קצר מועד .
פתרונות אלו נתפרים בהתאם לצרכי הארגון וכוללים אחריות תפעולית וניהולית מלאה הנמדדת על פי יעדים תפוקות ותוצאות.
בין לקוחותינו חברות מובילות במשק הישראלי הנהנות מחיסכון בעלויות והעלאת הפרודוקטיביות לצד איכות בלתי מתפשרת

 

Manpower Language Solutions

זה כבר יותר משני עשורים שחברת Manpower Language Solutions  נחשבת לספק המוביל בישראל בתחום פתרונות השפה והתוכן, ומשרתת אלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם. הניסיון שצברנו, המשאבים הרבים שעומדים לרשותנו, הכלים הטכנולוגיים המתקדמים בהם אנו עושים שימוש וההון האנושי המשובח שלנו מאפשרים לנו לטפל בכל משימת תוכן, כתיבה, תרגום מקצועי, מתורגמנות ולוקליזציה תחת סטנדרט האיכות הגבוה ביותר ובמקצועיות שהפכה לשם דבר.

השירותים שלנו כוללים:

 • תרגום מקצועי – אנו מפעילים מערך מתרגמים מקצועי של כ-1,400 מתרגמים דוברי שפת אם ב-160 שפות הפרוסים בכל העולם ומאפשרים לנו לספק שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר, מכל שפה לכל שפה. צוות המתרגמים הרחב והמגוון שלנו כולל מומחי תוכן בתחומים רבים כגון משפטים, כלכלה, רפואה ועוד, כך שביכולתנו להקצות לכל משימה את דוברי השפות המתאימות המתמחים בתחום הרלוונטי. אנו מספקים שירותי תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום פיננסי, תרגום טכני, תרגום שיווקי ועוד. כל משימת תרגום נעשית תוך שימוש בכלי התרגום המתקדמים ביותר ועוברת בדיקה מדוקדקת של מערך בקרת האיכות שלנו.
 • שירותי מתורגמנות – צוות המתורגמנים שלנו עובר סינון מוקפד והכשרה מיוחדת ומספק שירותי תרגום סימולטני, תרגום עוקב ותרגום בזום. ביכולתנו לספק מתורגמנים לכל משימה במגזר הציבורי והפרטי, בכל שפה ובכל היקף, ואנו דואגים לכל הדרוש, החל מאספקת הציוד הטכני וההפקתי הדרוש ועד לליווי של טכנאים מיומנים.
 • שירותי תוכן – שירותי התוכן שלנו כוללים כתיבה טכנית, כתיבה שיווקית, שירותי תמלול, הפקת לומדות והפקת סרטוני וידאו. אנו עובדים בצמוד ללקוח, מהווים עבורו פתרון One stop shop ומעניקים לו מענה כולל מקצה לקצה עד לקבלת המוצר המוגמר.
 • שירותי לוקליזציה – שירותי הלוקליזציה שלנו הם אחד מתחומי הדגל של החברה, המאפשרים תרגום והתאמה של מוצרי תוכנה ואפליקציות לכל שפה ולכל מדינת יעד בעולם. אנו ידועים כחברה המובילה את תחום הלוקליזציה בארץ ומסוגלים לבצע את תהליכי הלוקליזציה המורכבים מתחילתם ועד סופם, בהעברת מוצר מוגמר ללקוח, ללא התפשרות על הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר בכל היבט של התהליך.

למה אנחנו?

איתנות – במשך למעלה מ-25 שנה פיתחנו וצברנו וותק, מוניטין, גב כלכלי חזק וניסיון בתרגום, כתיבה ויצירת תוכן לפרויקטים מכל הסוגים. ביכולתנו לזהות במדויק את צרכי הלקוח, להתמודד ביעילות ובמהירות עם כל אתגר ולהבטיח ללקוחותינו שותפות בטוחה, איתנה ויציבה לטווח הארוך.

זמינות – המשאבים הנרחבים העומדים לרשותנו בהיבט הטכנולוגי, האנושי והמקצועי מאפשרים לנו להיות זמינים באופן שוטף למשימות בכל היקף, שפה ורמת מורכבות, זאת תוך התחייבות ל- On Time Delivery ולאיכות הגבוהה ביותר.

טכנולוגיה – אנו נעזרים בכלים הטכנולוגיים החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם, המאפשרים לנו להבטיח ללקוחותינו אחידות, זיכרון תרגומי ודיוק מקסימלי ומייעלים את תהליכי העבודה הקיימים והעתידיים מול כל לקוח. ביכולתנו לעבוד מול כל פלטפורמה של הלקוח ולנהל תהליכי עבודה מובנים ומדויקים תוך גמישות והתאמה לצרכי הלקוח.

הון אנושי – נבחרת אנשי המקצוע שלנו כוללת כותבים, מתרגמים ומתורגמנים, עורכים, צוות טכני וגרפי, אנשי תוכנה ועוד. אנו בוחרים בקפידה את מיטב המומחים מכל תחום ולא מתפשרים על מיומנותם, ניסיונם, השכלתם ומחויבותם לספק ללקוח את התוצר הטוב ביותר.

מערכת אבטחת איכות – כל פרויקט שאנו מבצעים עובר את תהליכי בקרת האיכות הקפדניים ביותר, בהתאם לדרישות הלקוח. אנו מפקחים בקפדנות על כל שלב של העבודה ועומדים בכל התקנים הנדרשים בארצות המקור והיעד.

פתרון One Stop Shopתהליכי העבודה שלנו מתבצעים הן על ידי המחלקות המקצועיות, הפועלות In House, והן על ידי שיתופי פעולה מקצועיים עם מומחים עולמיים. כל תהליך, מורכב ככל שיהיה, מתנהל מול הלקוח באמצעות מנהל פרויקט יחיד החולש על כל המערך, ומעניק ללקוח כתובת ברורה אחת למענה ישיר וכולל.

התאמה לצרכי הלקוח – לרשותנו מגוון יכולות רחב המאפשר לנו לייצר עבור כל לקוח את תהליך העבודה המותאם למידותיו ואת התוצר הסופי העונה במדויק על צרכיו ועל דרישותיו.

אלפי לקוחות מרוצים – אנו גאים לספק את שירותי התרגום והתוכן שלנו לקהל של אלפי לקוחות נאמנים, הכוללים משרדי ממשלה, רשויות ציבוריות, חברות מובילות מהארץ ומהעולם, גופי מדיה וסטרימינג, משרדי עורכי דין, חברות הייטק ועוד.

 

Manpower Care

לכל אדם הזכות להזדקן בכבוד. בני הגיל השלישי נדרשים לא פעם לסיוע, לטיפול ולסעד מהסובבים אותם. דווקא בשעה זו, כשבני המשפחה נדרשים לגייס את כל כוחות הרצון שלהם, צפים ועולים קשיים שונים, רגשיים ואחרים.

 

חברת Manpower care מתמחה במתן שירותי טיפול וסיעוד לבני הגיל השלישי ולאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים והיא החברה המובילה בתחומה בישראל. צוות היועצים המקצועיים של Manpower care מסייע ומלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך במטרה למצוא את המסגרת האופטימלית עבור יקיריהם בהתאמה לדרישות והצרכים האישיים.

 • עובדת סוציאלית צמודה מלווה אתכם ומסייעת לאורך כל תהליך מיצוי ומימוש הזכויות
 • מטפלים בהתאמה אישית שירותי השגחה אישיים למאושפזים בבתי חולים, שירותי סיעוד פרטי לאלו שלא אושרה עבורם גמלת סיעוד
 • יחידת עובדים זרים מערך שירות ייחודי המתמחה באיתור, מיון והעסקה של מטפלים זרים
 • מענה 24 שעות ליווי טלפוני זמין במשך כל שעות היממה וביקור בית תוך 24 שעות מהפנייה הראשונית
 • מומחיות בכל מגוון תחומי הטיפול הסיעודי: טיפול אישי, טיפול סיעודי והתמחות בחולים עם ירידה קוגניטיבית/אלצהימר באופן פרטני

 

מערך השירות פועל בפריסה ארצית מלאה על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממענה מהיר, מקצועי וניסיון עשיר של עשרות שנים בתחום. מומחי היחידה עומדים לרשותכם כדי ללמוד את צרכי יקיריכם ולהעניק לכם טיפול מסור באמצעות איתור ושיבוץ המטפל המתאים ביותר עבורם.

 

בוחרים ב  – Manpower care

 • ניסיון מקצועי רב שנים בתחום שירותי הסיעוד
 • מטפלות מקצועיות ומנוסות
 • פריסת סניפים ארצית
 • חדשנות בטיפול: טיפול אישי וייחודי לחולי דמנציה
 • התמחות בפעילות גופנית מותאמת לגיל השלישי
 • הכשרת הצוות המקצועי והמטפלים של החברה (עובד/ת סוציאלי/ת, אח/ות, גרנטולוג/ית) בתחומים: הטיפול בחולה הדמנטי (אלצהיימר), פעילות גופנית בבית הקשיש, תמיכה וליווי על-ידי איש מקצוע של החברה.

Talent Solutions

Talent Solutions מתמחה בניהול מרכזי HR בארגונים ובהם מרכזי גיוס בשירות מנוהל (RPO), ניהול מערכי הדרכה, רווחה, שכר ותגמולים, מרכזי תקשורת, עמדות קבלה ומרכזיה ועוד.

בנוסף, מעניקה החברה שירותים לארגונים בתהליכיי פרידה והתייעלות מעובדים (Outplacement).

Talent Solutions היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות במיקור חוץ ושירותים מנוהלים במטרה להתמודד עם צורכי הלקוחות ולספק להם פתרונות משולבים בתחום המשאב האנושי.

רוחב היריעה והיקף הפעילות שלנו מאפשר לנו לפתור כל אתגר בעולם העבודה העכשווי: מפתרונות אסטרטגיים להתאמת מצבת כוח האדם ליעדים העסקיים של הארגון, דרך הוצאת פונקציות שלמות למיקור חוץ וכלה בפרויקטים נקודתיים .

Talent Solutions מספקת מענה כולל לכל צורך, תפור במיוחד למידתו ולצרכיו של כל ארגון וארגון.

 

השירותים שלנו:     

אנחנו מסייעים לארגונים לשנות את האופן שבו הם מגייסים, מנהלים ומפתחים את כוח העבודה שלהם, במטרה להבטיח שכוח האדם המתאים יעמוד לרשותם עכשיו ובעתיד. אנחנו מספקים פתרונות הוליסטיים לאורך כל מחזור החיים של העובדים, החל במשיכה ובאיתור של הטאלנטים עד לשדרוג ופיתוח מיומנויות, ושימור עובדים בהיקף נרחב.

תהליכי גיוס במיקור חוץ 

ניהול תהליכי גיוס עובדים לארגונים במיקור חוץ רחב היקף ועתיר כוח אדם.

TAPFIN 

ניהול ספקי כוח אדם ושירותים מנוהלים. אנו עובדים עם ארגונים מובילים בעולם ומניעים ביצועים באמצעות אנשים, תהליכים וטכנולוגיה.

טאלנט ייעוץ וליווי קריירה   

מתן שירותי הכוונה, ייעוץ וליווי קריירה, לעובדים וארגונים הנמצאים בתהליך התייעלות ופרידה מעובדים.

Experis

 

ליישם את טכנולוגיות העתיד, היום.

Experis Israel היא חלק מחברה טכנולוגית גלובלית המובילה את תחום השירותים והפתרונות הטכנולוגיים עבור כ-80% מחברות Fortune 500 ב-54 מדינות בעולם. יש לנו ניסיון רב במתן שירותים מנוהלים ובהקמה, ניהול ותפעול של פרויקטים טכנולוגיים רחבי היקף מקצה לקצה. אנו מציעים פתרונות גיוס גמישים ויעילים במסלולים מותאמי לקוח, ומובילים מעל לעשור, מצויינות בתחום ההסבות להייטק. בין לקוחותינו, חברות הייטק וטכנולוגיה, סטארטאפים, ארגוני בריאות, פיננסים, חברות ביטחוניות, ארגוני ממשלה ועוד.

Experis IT

לגייס היום את אנשי המקצוע של המחר.

מומחים בפתרונות ייחודיים להון האנושי בתחומי ההייטק והטכנולוגיה בהתאמה מלאה לצרכי הארגון. אנו  מציעים מסלולי השמה/העסקה משולבים במודל תמחור גמיש, שירותי מיון וסינון מנוהלים, מתן מענה מלא מא' ועד ת' לכל תהליך הגיוס, אצלנו או באתר הלקוח על ידי צוות מומחים בעל הבנה מעמיקה בגיוס טכנולוגי ודגש רב על תהליכים מהירים ויעילים. מאגר אנשי מקצוע עדכני שלנו נסרק על ידי כלי בינה מלאכותית להתאמה מדויקת של מועמדים איכותיים לתפקיד הנדרש.

 

Experis Solutions 

המומחיות שלנו, השקט שלך. יעילות, מקצועיות, חדשנות.

מומחים בשירותים מנוהלים ובהקמה, ניהול ותפעול של פרויקטים טכנולוגיים רחבי היקף מקצה לקצה. ניסיון רב הקמת מרכזי פיתוח ובדיקות באתר הלקוח ובמרכזי Near Shore, כולל שירות ייחודי לתמיכה בתהליכי פיתוח ופתרונות IT מגוונים. אנו מובילים בשירותים חדשניים בתחום סייבר ואבטחת מידע, הכוללים שירותי SOC מנוהלים, אבטחת מידע בשרשרת אספקה ועוד. בין לקוחותינו חברות ביטחוניות, חברות הייטק, מוסדות פיננסים, וארגונים ממשלתיים מתחומי החינוך, משפט, תחבורה, רשויות מקומיות ועוד.

 

שירותים מנוהלים – סייבר ואבטחת מידע 

הגנת סייבר מקיפה, צעד אחד קדימה.

מובילים במתן שירותים מנוהלים לאבטחת מידע והגנת סייבר. אנו מספקים שירותי SOC מנוהלים מתוך מרכז בקרה חדשני המאויש 24/7 בצוות מומחים, לניטור וטיפול באירועי סייבר הנותן שירות לחברות מובילות בארץ ובחו"ל. מעטפת השירותים המנוהלים שלנו כוללת בדיקות חדירה וסקרי סיכונים, ניהול אבטחת מידע בשרשרת אספקה, שירותי NOC, ייעוץ ותאימות לרגולציה בתחום הסייבר, וכן הכשרה והעסקה של מומחי אבטחת מידע וסייבר במיקור חוץ.

 

 

Experis Academy

לאתר ולהכשיר את אנשי המקצוע של המחר

תוכנית ההסבה להייטק שלנו היא המובילה בישראל. התוכנית נבחרה על ידי רשות החדשנות להכשרת אנשי המקצוע של העתיד. במשך כעשור, הובלנו מצויינות בתחום הכשרות להייטק והכנסנו מעל 1,300 אנשי מקצוע לתעשייה, בתחומי פיתוח תוכנה, בדיקות ואוטומציה, BI, Data Science, והגנת סייבר. משתתפי התוכנית נבחרים תוך סינון קפדני, מקצועי ואישיותי, מתוך מאות מועמדים כדי ליצור עתודה איכותית של מקצועני הייטק לתעשייה, זאת בנוסף לשיתופי פעולה להנגשת ההסבה להייטק גם בפריפריה הגאו-חברתית.

 

Manpower

Manpower היא החברה המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש. Manpower ישראל, הפועלת מאז שנת 1968, נמצאת בבעלותה המלאה של Manpower העולמית   ונהנית מאיתנותה הכלכלית ומתמיכה כלכלית ומקצועית מקיפה של כל מוסדותיה בעולם.

בזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה Manpower העולמית, ובזכות שנים של התמחות, התמקצעות וטוויית קשרים בשוק המקומי, משכילה Manpower-ישראל להתמודד בהצלחה עם תנאי התעסוקה המשתנים בארץ זה כמה עשורים ברציפות. ל-Manpower-ישראל סל מוצרים רחב וחדשני העומד לרשות לקוחותיה, הכולל פתרונות להשמה קבועה, תעסוקה גמישה, השמת בכירים, שירותי ניהול ויעוץ קריירה, Outsourcing, ניהול פרויקטים ו-Outplacement.

בהנהגתם של יו"ר קבוצת Manpower בישראל, אמנון רדר, ומנכ"לית החברה מיכל דן-הראל, מספקת -Manpowerישראל מענה ליותר מ-10,000 לקוחות ומעסיקה כ-50,000 עובדים בשנה, באמצעות עשרות סניפים ברחבי הארץ ומאות מומחים לתעסוקה ויועצי השמה מקצועיים.

כחברה מובילה בשוק התעסוקה, הרואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה, חרטה Manpower ישראל על דגלה ערכים של כבוד, אמון ויחס הוגן כלפי עובדיה ולקוחותיה, מבית ומחוץ. החברה מחויבת לקוד אתי גלובלי ומקפידה על כללים של שיתוף, שקיפות וחדשנות.

מחויבותה המוסרית כלפי עובדיה ולקוחותיה ומומחיותה ארוכת השנים בשוק התעסוקה המקומי הם שהקנו ל-Manpower את מעמדה כחלוצה בתחומה. כישרונה להתעדכן ולהתפתח בהתאם לעולם המשתנה תדיר, יכולתה לשכלל את שיטות העבודה והמתודות היישומיות שלה באמצעות מחקרים וסקרים עדכניים, ומחויבותה לקידום ופיתוח שוק העבודה בישראל, הם שמשמרים את מובילותה העסקית לאורך השנים.