It's your time to shine
דף ראשי » ManpowerGroup »

Manpower Language Solutions

left right
close

Manpower Language Solutions

לאתר >
manpower

זה כבר יותר משני עשורים שחברת Manpower Language Solutions  נחשבת לספק המוביל בישראל בתחום פתרונות השפה והתוכן, ומשרתת אלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם. הניסיון שצברנו, המשאבים הרבים שעומדים לרשותנו, הכלים הטכנולוגיים המתקדמים בהם אנו עושים שימוש וההון האנושי המשובח שלנו מאפשרים לנו לטפל בכל משימת תוכן, כתיבה, תרגום מקצועי, מתורגמנות ולוקליזציה תחת סטנדרט האיכות הגבוה ביותר ובמקצועיות שהפכה לשם דבר.

השירותים שלנו כוללים:

  • תרגום מקצועי – אנו מפעילים מערך מתרגמים מקצועי של כ-1,400 מתרגמים דוברי שפת אם ב-160 שפות הפרוסים בכל העולם ומאפשרים לנו לספק שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר, מכל שפה לכל שפה. צוות המתרגמים הרחב והמגוון שלנו כולל מומחי תוכן בתחומים רבים כגון משפטים, כלכלה, רפואה ועוד, כך שביכולתנו להקצות לכל משימה את דוברי השפות המתאימות המתמחים בתחום הרלוונטי. אנו מספקים שירותי תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום פיננסי, תרגום טכני, תרגום שיווקי ועוד. כל משימת תרגום נעשית תוך שימוש בכלי התרגום המתקדמים ביותר ועוברת בדיקה מדוקדקת של מערך בקרת האיכות שלנו.
  • שירותי מתורגמנות – צוות המתורגמנים שלנו עובר סינון מוקפד והכשרה מיוחדת ומספק שירותי תרגום סימולטני, תרגום עוקב ותרגום בזום. ביכולתנו לספק מתורגמנים לכל משימה במגזר הציבורי והפרטי, בכל שפה ובכל היקף, ואנו דואגים לכל הדרוש, החל מאספקת הציוד הטכני וההפקתי הדרוש ועד לליווי של טכנאים מיומנים.
  • שירותי תוכן – שירותי התוכן שלנו כוללים כתיבה טכנית, כתיבה שיווקית, שירותי תמלול, הפקת לומדות והפקת סרטוני וידאו. אנו עובדים בצמוד ללקוח, מהווים עבורו פתרון One stop shop ומעניקים לו מענה כולל מקצה לקצה עד לקבלת המוצר המוגמר.
  • שירותי לוקליזציה – שירותי הלוקליזציה שלנו הם אחד מתחומי הדגל של החברה, המאפשרים תרגום והתאמה של מוצרי תוכנה ואפליקציות לכל שפה ולכל מדינת יעד בעולם. אנו ידועים כחברה המובילה את תחום הלוקליזציה בארץ ומסוגלים לבצע את תהליכי הלוקליזציה המורכבים מתחילתם ועד סופם, בהעברת מוצר מוגמר ללקוח, ללא התפשרות על הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר בכל היבט של התהליך.

למה אנחנו?

איתנות – במשך למעלה מ-25 שנה פיתחנו וצברנו וותק, מוניטין, גב כלכלי חזק וניסיון בתרגום, כתיבה ויצירת תוכן לפרויקטים מכל הסוגים. ביכולתנו לזהות במדויק את צרכי הלקוח, להתמודד ביעילות ובמהירות עם כל אתגר ולהבטיח ללקוחותינו שותפות בטוחה, איתנה ויציבה לטווח הארוך.

זמינות – המשאבים הנרחבים העומדים לרשותנו בהיבט הטכנולוגי, האנושי והמקצועי מאפשרים לנו להיות זמינים באופן שוטף למשימות בכל היקף, שפה ורמת מורכבות, זאת תוך התחייבות ל- On Time Delivery ולאיכות הגבוהה ביותר.

טכנולוגיה – אנו נעזרים בכלים הטכנולוגיים החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם, המאפשרים לנו להבטיח ללקוחותינו אחידות, זיכרון תרגומי ודיוק מקסימלי ומייעלים את תהליכי העבודה הקיימים והעתידיים מול כל לקוח. ביכולתנו לעבוד מול כל פלטפורמה של הלקוח ולנהל תהליכי עבודה מובנים ומדויקים תוך גמישות והתאמה לצרכי הלקוח.

הון אנושי – נבחרת אנשי המקצוע שלנו כוללת כותבים, מתרגמים ומתורגמנים, עורכים, צוות טכני וגרפי, אנשי תוכנה ועוד. אנו בוחרים בקפידה את מיטב המומחים מכל תחום ולא מתפשרים על מיומנותם, ניסיונם, השכלתם ומחויבותם לספק ללקוח את התוצר הטוב ביותר.

מערכת אבטחת איכות – כל פרויקט שאנו מבצעים עובר את תהליכי בקרת האיכות הקפדניים ביותר, בהתאם לדרישות הלקוח. אנו מפקחים בקפדנות על כל שלב של העבודה ועומדים בכל התקנים הנדרשים בארצות המקור והיעד.

פתרון One Stop Shopתהליכי העבודה שלנו מתבצעים הן על ידי המחלקות המקצועיות, הפועלות In House, והן על ידי שיתופי פעולה מקצועיים עם מומחים עולמיים. כל תהליך, מורכב ככל שיהיה, מתנהל מול הלקוח באמצעות מנהל פרויקט יחיד החולש על כל המערך, ומעניק ללקוח כתובת ברורה אחת למענה ישיר וכולל.

התאמה לצרכי הלקוח – לרשותנו מגוון יכולות רחב המאפשר לנו לייצר עבור כל לקוח את תהליך העבודה המותאם למידותיו ואת התוצר הסופי העונה במדויק על צרכיו ועל דרישותיו.

אלפי לקוחות מרוצים – אנו גאים לספק את שירותי התרגום והתוכן שלנו לקהל של אלפי לקוחות נאמנים, הכוללים משרדי ממשלה, רשויות ציבוריות, חברות מובילות מהארץ ומהעולם, גופי מדיה וסטרימינג, משרדי עורכי דין, חברות הייטק ועוד.

 

אל תעבדו בלחפש עבודה

שלחו קורות חיים ואם אין, השאירו פרטים
ואנחנו כבר ניקח את זה מכאן

* שדות חובה
אל תעבדו בלחפש עבודה

שלחו קורות חיים ואם אין, השאירו פרטים
ואנחנו כבר ניקח את זה מכאן

תחומי העיסוק שמעניינים אותי

* שדות חובה
תודה!

הפרטים התקבלו בהצלחה.
אנחנו כבר מחפשים את העבודה הבאה שלך
ונעדכן אותך בהקדם.

תודה!

הפרטים התקבלו בהצלחה.
אנחנו כבר מחפשים את העבודה הבאה שלך
ונעדכן אותך בהקדם.