השמה

השמה - האדם הנכון לתפקיד הנכון

מחפשים עובדים?

הכל מסכימים כי המשאב החשוב ביותר בארגון הוא עובדיו, ההון האנושי שלו.  לא לחינם נחשבות שנות האלפיים ל"Human Age" – העידן האנושי – ומציאת העובדים המוכשרים לכל תפקיד היא משימה מורכבת וחשובה מאין כמוה. תהליך מיון מועמדים לתפקידים שונים בארגון, ליקוט ובחירה של המוכשרים והמתאימים והשמתם בתפקיד הראוי הם צעדים קריטיים בהצלחתו של כל ארגון – ולביצועם נדרשים ידע, מומחיות וניסיון.

 

פתרונות ההשמה שאנו מציעים

לארגונים ולמועמדים מנוהלים בידי גורמים מקצועיים המתמחים בהתאמת האדם המוכשר ביותר לתפקיד. שירות ההשמה הוא רב שלבי ונעשה מתוך שיתוף פעולה מלא עם הארגון – החל בהגדרת המשרה בהתאם לצורכי הלקוח, דרך איתור המועמדים בשלל ערוצים, מאגרים וקשרים ייחודיים שפיתחנו לאורך השנים, מיון בעזרת כלים מגוונים בהתאם לצורך וכלה באיוש המשרה ובליווי המועמד הנבחר בתהליך הקליטה בארגון. Manpower ישראל צועדת איתכם – ארגונים ומועמדים כאחד – לאורך כל הדרך, ומבטיחה אחריות מלאה לתהליך כולו.

 

יתרונות שירות  ההשמה של Manpower ישראל

נעוצים בניסיונה העשיר ובמחויבותה לתהליך. Manpower היא חברה עולמית המתמחה בהשמת עובדים, שצברה ניסיון עשיר ופיתחה כלים מתקדמים בתחום. בישראל פועלת החברה בפריסה ארצית מלאה והיא מתגאה במאגר עובדים  עצום, זמין ונגיש בכל עת.

כחברה המחויבת לאיכות ולהצלחה של כל תהליכי ההשמה שבאחריותה, Manpower מקפידה על בקרת איכות ובודקת בתדירות את שביעות רצון הארגון והעובדים מתהליך ההשמה.

 

 

פתרונות ההשמה של Manpower ישראל – במומחיות, בניסיון, באחריות!

 

 

איך זה עובד?

1
הגדרת המשרה
בניית פרופיל משרה בשיתוף עם הלקוח, הכולל מידע לגבי שכר ותנאי
2
איתור מועמדים
איתור מועמדים פוטנציאליים מתוך מאגר מועמדים ממוחשב, ערוצי מדיה, קשרי אקדמיה ועוד, ליצירת ערוצי הגיוס האפקטיביים ביותר
3
מיון המועמדים
מיון המועמדים באמצעות כלי מיון מתקדמים וייחודיים הכוללים ראיונות, מבחנים, מרכזי הערכה ובדיקת ממליצים
4
איוש התפקיד
הגשת חוות דעת כתובות ללקוח לגבי שלושת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד וליווי המועמד הנבחר הלקוח בתהליך הקליטה בארגון

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >