השמת בכירים

איתור אנשי מפתח בכלים המתקדמים ביותר

מחפשים עובדים בכירים לעמדות מפתח? המשאב העיקרי בשוק העבודה של השנים הבאות יהיה עובדים בעלי כישורים מיוחדים – "טאלנטים". אלה שכגובה הביקוש למשאב האנושי כך נמוך ההיצע בשוק התעסוקה. בשל התחרות הגבוהה על ליבם של המוכשרים ביותר, נוטים העובדים המצטיינים להחליף עבודות ביתר קלות. האתגר העומד בפני מעסיקים הוא איפוא כפול: מציאת אותם טאלנטים, אנשי המפתח בחברה, ושימורם לטווח ארוך. תהליך איתור הכישרונות, אבחונם ובדיקת התאמתם לחברה הם צעדים קריטיים בהצלחתו של כל ארגון – ולביצועם נדרשים ידע, מומחיות וניסיון.

 

פתרונות השמת בכירים של חטיבת Executive & professional לארגונים ולמועמדים מבוססים, על אמונתנו בהתאמה מושלמת בין המנהל לארגון. כדי למצוא את המועמד ההולם ביותר, אנו מבצעים אבחון צרכים ומיפוי מדויק וממוקד של מאפייני הארגון ברמה המקצועית והארגונית ולומדים להכיר את רוח הארגון, תרבותו ודפוסי התנהלותו. אנו בוחרים עבורכם את המועמדים הטובים, המנוסים והמוכשרים ביותר במשק, מבצעים תהליכי אבחון חדשניים, מעמיקים וקפדניים עם המנהל המועמד, בודקים את רמת מיומנותו, ניסיונו, אישיותו ואת רמת התאמתו לארגון הרלוונטי.

 

יתרונות שירות  השמת בכירים של  של חטיבת Executive & professional  נעוצים בניסיונה העשיר ומקצועיותה כחברה עולמית, אשר פיתחה לאורך השנים כלים מתקדמים בתחום. כחברה המובילה  את תחום השמת הבכירים בישראל,  Executive & professional פועלת בפריסה ארצית ופעילה בכל המגזרים.

 

 

פתרונות השמת בכירים של  של חטיבת Executive & professional  – מתבצעים בכלים המתקדמים ביותר!

 

 

 

 

איך זה עובד?

1
אפיון המשרה
הגדרת המשרה ודרישות התפקיד בהיבט מקצועי ואישיותי
2
אפיון הארגון
אבחון צרכים ומיפוי מדויק וממוקד של מאפייני הארגון ברמה המקצועית והארגונית: רוח הארגון, תרבותו, ודפוסי התנהלותו.
3
איתור מועמדים
איתור מועמדים פוטנציאליים בשלל ערוצים, מאגרים ממוחשבים, רשתות חברתיות וקשרי אקדמיה שפותחו לאורך שנים
4
אבחון המועמדים
תהליכי אבחון מוקפדים עם כל מועמד, היכרות מעמיקה עם רמת מקצועיותו, ניסיונו, הכשרתו, מיומנויותיו והעדפותיו המקצועיות והאישיותיות
5
איוש התפקיד
הגשת חוות דעת כתובות על שלושת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >