ניהול מעברי קריירה

לדאוג לעובדיכם גם אחרי הפרידה

רוצים להבטיח את רווחתם של העובדים גם בהמשך דרכם?

בין שמדובר בעובדים בודדים או בקבוצות עובדים גדולות, במנהלים בכירים או בעובדים מן השורה, למטרות התייעלות או בפרישה של גמלאים, תהליך של פרידה מעובדים הוא לעולם רצוף אתגרים. אבל אתגרים הם גם הזדמנות לצמיחה.

 

במסגרת השירות לניהול מעברי קריירה של Talent Solutions  אנו מציעים הכוונה, ייעוץ וליווי בבניית קריירה לעובדים הנמצאים בצומת דרכים מקצועי, ולחברות הנתונות בתהליכי התייעלות ופרידה מעובדים. אנו מתמקדים בשני ערוצי פעילות עיקריים: בניית קריירה וניהולה, ותמיכה בהליכי פיטורים לחברות וליחידים, ומציעים לארגון מודלים שונים של ליווי ותמיכה – ממסגרת פרטנית המיועדת לעובדים בודדים ועד סדנאות בנות כמה מפגשים.

 

היתרון המשמעותי בשירות ניהול מעברי קריירה של Talent Solutions טמון בניסיונה הרב של החברה בשוק העבודה, היכרותנו עם התהליכים הארגוניים והאישיים גם יחד, ומכלול השירותים שאנו מציעים לארגון ולפורש. בזכות שילוב של מומחים בתחום ההשמה, מנטורים עסקיים, מנהלי קריירה מומחים ומנוסים בשוק התעסוקה, מומחי מיתוג ופסיכולוגים תעסוקתיים, יועצים ארגוניים, מנהלי HR ואחרים – מעניקה Manpower  ליווי המותאם אישית לכל לקוח ומענה כולל ויעיל בבניית הקריירה הבאה ובמיצוי הפוטנציאל האישי.

 

שירותי ניהול מעברי קריירה של Talent Solutions – כי יש לכם אחריות כלפי העובדים

  

רוצים לדאוג לעובדיכם גם מחר? לפרטים נוספים ניתן לפנות לאבידן ליברמן בדוא"ל [email protected]

איך זה עובד?

1
הערכת צרכים אישית
בחינת היכולות, החוזקות, המוטיבציות, הרצונות והאילוצים של העובד
2
בחינת השוק
בחינת הצרכים הקיימים בשוק העבודה
3
מנטורים עסקיים
עבודה עם מנטורים עסקיים המשקפים את השוק וצרכיו
4
מיתוג אישי
5
נטוורקינג עסקי
לצורך איתור משרות או הזדמנויות עסקיות

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >