ניהול ותפעול פרוייקטים במיקור חוץ

המשימה שלכם, הביצוע - עלינו

עומדים לפני פרויקט לוגיסטי עתיר הון אנושי ומשימות? אם אתם מתמודדים עם תהליכים מורכבים, שינויים מהירים בזמני ייצור, העדר מיכון; אם אתם נדרשים לכוח עבודה זמני ויקר – בשביל זה יש Outsourcing: העבירו אלינו את המשימה. פתרונות TBO – Task Based Outsourcing מציעים שירותי ניהול פרויקטים מורכבים בכל סדר גודל ולכל מטרה: מניהול מחסנים וספירת מלאי ועד ביצוע סקרי שוק ועוד.

 

שירותי Task Based Outsourcing) TBO) שאנו מציעים הם פתרונות מקיפים לניהול תהליכים ארגוניים ועסקיים: אנו מתנהלים בשותפות מלאה לתהליך ולוקחים את האחריות על עמידה ביעדים, על התוצאות ועל התפוקה. אנחנו מספקים שירות אחד, מקיף ומשולב, הכולל: תכנון הנדסי, מיקור כישרונות וניהול ביצועים, במגוון תחומים: תהליכי טיוב נתונים, פסי הרכבה ואריזה, ניהול מחסנים, ספירת מלאי, ביצוע סקרי שוק ועוד. באמצעות צוותי עבודה גמישים ומנהל ביצועים מיומן, אנו משלבים בתהליכי העבודה הקיימים שלכם אסטרטגיות לשיפור ותיעול. הודות לגיוס מקצועי מוקפד ומבנה מבוסס תמריצים, אנו מבטיחים לכם צמצום עלויות על ידי הקטנת עקומת הלמידה, שיפור הביצועים והגדלת התפוקה. התוצאות נמדדות על פי הסכמי רמת שירות (SLA) מבוססים, ועומדות במדדי ביצועי המפתח – KPI,  שנקבעו איתכם מראש.

 

היתרונות בשירות של  TBO Manpower טמונים במומחיותנו בניהול פרויקטים מורכבים, בזמינות כוח האדם שברשותנו ובניסיון הרב שצברנו בניהול אנשים ומשימות. אנו מחויבים לכל פרויקט ואחראים לאיכות העבודה, לצמצום עלויות, לשיפור הביצועים ולהגדלת התפוקה – והכל על פי היעדים שהצבתם.

 

TBO – האחריות לתוצאות – עלינו!

 

 

איך זה עובד?

1
תכנון הנדסי
תהליך דיאגנוסטי מדויק להיכרות עם שיטות העבודה והתהליכים התפעוליים הקיימים בארגונכם.
2
זיהוי תחומים
שבהם ניתן לייעל תהליכי עבודה ורמת הביצועים, לשפר תפוקות ולחסוך בעלויות.
3
ניהול כישרונות
מיון, גיוס והעסקה של העובדים הדרושים לביצוע המשימה.
4
ניהול ביצועים
ManpowerGroup Solutions ממנה עבורכם מנהל ביצועים שתפקידו מתמקד בניהול יומיומי של ביצועי העובדים: ייצור, איכות, בטיחות ותאימות למדדי המפתח שלכם.

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >