פתרונות טכנולוגיים

פתרונות טכנולוגיים

מפיתוח תוכנה ועד אבטחת מידע – שירותים מתקדמים לעסקים

מחפשים פתרונות מתקדמים לניהול העסק? אשכול חברות  Experis Israelמבית Manpower-ישראל מספק תחת קורת גג אחת את כל השירותים המתקדמים הדרושים לעסק: שירותי פיתוח תוכנה, אבטחת מידע וסייבר, פתרונות תובנה עסקית (BI), ושירותים טכנולוגיים מנוהלים.

 

במסגרת פתרונות Experis Software אנו מספקים שירותי פיתוח תוכנה, ייעוץ והדרכה לחברות היי טק ומגוון שירותים מנוהלים. מערך ההדרכה שלנו כולל הכשרות תוכנה לארגונים, לצוותי פיתוח ולאנשי מקצוע עצמאיים, החושפות את מהנדסי התוכנה לתחומי ידע הנמצאים בחוד החנית הטכנולוגית ומעניקות זווית ראייה חדשה לנושאי ליבה עיקריים.

במסגרת השירותים המנוהלים של Experis Software, אנו מקימים ומנהלים מרכזי פיתוח ובדיקות, מחלקות ולידציה ופעילויות הדרכה והטמעה עבור חברות וארגונים.לאתר Experis Software >

 

 

פתרונות Experis Cyber מספקים שירות חדשני רב שכבתי של הגנת סייבר לכל מכשיר בכל מקום בכל זמן:

  • שירותי הגנת סייבר חדשניים מנטרים את המערך הארגוני מתוך מרכז בקרה משוכלל (SOC) המאויש 24/7 על ידי מומחים, מבקרי אבטחה, אנליסטים וארכיטקטים.
  • הגנת האינטרנט והענן דואגת להגן על החומר המסווג שלכם גם במחשבים ניידים, טאבלט או טלפון חכם, ובכל מיקום – מישיבה בבית קפה ועד גלישה בחו"ל.
  • זיהוי, חיזוי וטיפול באיומים הנוצרים באלפיהם מדי יום ומשוגרים לרשתות ארגוניות באמצעות האינטרנט. שירותי הזיהוי, החיזוי והטיפול שלנו מהווים רשת ביטחון מפני פורצים שהתגברו על מעגלי ההגנה של הארגון.

לאתר Experis Cyber >

 

 

פתרונות תובנה עסקית (BI) של  Experis BI עוסקים בייעול תהליכים וניהול חכם של הידע הארגוני. במסגרת פתרונות אלו אנו מתכננים, מנהלים ומבצעים פרויקטים באתר הלקוח, לרבות תשתיות, ארכיטקטורת DWH וכן פיתוח ויישום אפליקציות. Experis BI מייצרת פתרונות יעילים המספקים תוצאות עסקיות מדידות בלוחות זמנים קצרים ובמודל עלויות גמיש.

לאתר Experis BI >

 

 

היתרון המשמעותי בעבודה עם  Experis Israel מבית Manpower הוא במגוון השירותים המקיף של החברה, המאפשר לנו להציע לכם את כל הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים תחת קורת גג אחת. Experis Israel נהנית מתשתית הידע הרחבה של חברת Experis הבינלאומית, שסניפיה פרוסים ב-52 מדינות ברחבי העולם, וכן מניסיונה ופריסתה של Manpower ישראל.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לבושמת ליבובסקי בדוא"ל BosmatL@experis.co.il

איך זה עובד?

1
מיפוי צורכי הארגון
2
מינוי מנהל פרויקט מטעם Experis
3
התאמת הפתרונות הדרושים לעסק והטמעתם
4
הדרכת תוכנה ולימוד העובדים בבית הלקוח