תהליכי מיון ואבחון מועמדים

סל עשיר של כלים מתקדמים למיון עובדים בהתאמה אישית

מחפשים את המועמד המושלם? מלאכת ההתאמה בין מועמד לתפקיד היא מלאכת מחשבת מורכבת, ולפעמים ראיונות עבודה הם רק ההתחלה. גם אחרי שצמצמנו את רשימת המועמדים, אנו חותרים למצוא את האדם שיתאים יותר מכולם – לארגון, לקולגות, ל-DNA ולתפקיד המבוקש. כדי לדייק בבחירה, אנחנו ב- Manpower נעזרים במגוון כלים מקצועיים ומתקדמים, שפיתחנו לאורך השנים.

 

תהליכי האבחון והמיון שאנו מציעים כוללים מארג של כלי מיון ואבחון מהיבטים שונים שממנו אנו מרכיבים, בהתאם לכל תפקיד וארגון, את סוללת הכלים הרלוונטיים. בנוסף לראיונות, אנו מציעים גם מבדקי אישיות שונים, משימות ייעודיות, ימי הערכה, בדיקה גרפולוגית, שיחות עם ממליצים, ימי אוריינטציה ועוד. עושר הכלים האבחוניים מאפשר לנו, מצד אחד, לא להתיש את המועמד בסדרת מבדקים מונוטונית, ומצד שני – לזהות יכולות שונות ולקבל תמונה מלאה של כישוריו. מלאכת המיון כוללת גם התאמה בכל הנוגע לתנאי העבודה: ציפיות השכר והתנאים הנלווים, מקום מגורים, שעות עבודה, נסיעות לחו"ל וכו'.

 

היתרון המשמעותי בתהליכי האבחון והמיון של Manpower הוא בעושר הכלים שיש בידינו  ובמגוון הרחב שלהם, ובניסיוננו הרב בהתאמתם לתחום העיסוק והרמה הנדרשת. יכולות הניתוח הגבוהות שצברנו מאפשרות לנו לספק ללקוחותינו את התמונה המלאה והמדויקת ביותר לגבי כל מועמד.

 

 

תהליכי האבחון והמיון של Manpower – להשמה מקצועית ומדויקת

 

 

איך זה עובד?

1
מיון מועמדים ראשוני
והרכבת רשימה מצומצמת של המתאימים ביותר למשרה
2
הרכבת סוללת אבחון
המותאמת לתפקיד המבוקש
3
אבחון
המועמדים בפועל
4
הגשת חוות דעת מקיפה
על המועמדים הסופיים לפי תוצאות האבחון

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >