תרגום ולוקליזציה

שווקים ללא גבולות: תרגום מקצועי ולוקליזציה לעסקים ב-150 שפות

רק ב- Manpower-ישראל: תרגום מקצועי ולוקליזציה לעסקים ב-150 שפות

 

מרחיבים את עסקיכם אל מעבר לים? מייבאים לישראל מוצר לא מוכר? לפני הכל, עליכם לפרוץ את מחסום השפה. תרגום טוב לטקסטים עסקיים מביא בחשבון לא רק שיקולי שפה, אלא גם התאמה  לתרבות היעד, למערכת ערכים ותפיסות ולהרגלי המקום. לוקליזציה מצריכה ידע חובק-עולם, היכרות מעמיקה עם שפות ותרבויות שונות והתעדכנות מתמדת בעולם העסקים הגלובלי.

 

פתרונות MGS Language Services שאנו מציעים נותנים מענה כולל בתחום השפה והתוכן לחברות ישראליות וללקוחות גלובליים.  MGS Language Services, המדורגת כאחת מעשר החברות הגדולות ביותר בעולם בתחום התרגום והתוכן, מציעה שירותי תרגום איכותיים בלמעלה מ-150 שפות, בכל התחומים העסקיים (תרגום משפטי, רפואי, פיננסי, טכני ועוד), לוקליזציה של תוכנות ואפליקציות, השאלת מומחים בכתיבה טכנית, כתיבה שיווקית, תוכן לאתרי אינטרנט, הפקת סרטוני וידאו והנגשה לשונית טלפונית ופרונטלית.

 

היתרונות בשירות  MGS Language Services של ManpowerGroup Solutions  טמונים בפריסה העולמית שלנו, במענה המהיר שאנו מספקים ובניסיון רב השנים שרכשנו. אנו מציעים את כל שירותי התרגום והלוקליזציה תחת קורת גג אחת, בעזרת צוות של מומחים מהשורה הראשונה ובתהליך עבודה ייחודי שגיבשנו לאורך השנים. לא בכדי רכשה לעצמה MGS Language Services מוניטין כחברה מובילה, שעם לקוחותיה נמנות רבות מהחברות הגלובליות בעולם.

 

 

פתרונות MGS Language Services – המפתח להצלחה גלובלית

 

לפרטים נוספים הקליקו

איך זה עובד?

1
מיפוי
מיפוי צורכי הארגון על ידי מנהל פרויקט אישי ומינוי צוות תרגום ולוקליזציה ייעודי
2
תרגום ועריכה
תרגום ועריכה "נאמנים למקור" בסטנדרטים הגבוהים ביותר
3
הפקה, תכנות ועיצוב גרפי (DTP)
4
אבטחת איכות
הגהה ובדיקות QA לתוכנה. ראיית "התמונה הגדולה" עד לפרטים הקטנים