הסבה מקצועית ובניית קריירה שניה

הסבה מקצועית - תמיד יש פעם שנייה

יוצאים לדרך חדשה?  מהלך של הסבה מקצועית ושינוי קריירה מתחיל לא פעם בתחושה – במשהו שבוער בפנים ומסמן לנו שהגיע הזמן לשנות. יחד עם זאת, שינוי קריירה הוא מהלך קריטי, בעל השלכות רבות עלינו ועל סביבתנו הקרובה, וככזה הוא מחייב בדיקה מעמיקה, חשיבה ותכנון. בדיוק במקום הזה, Manpower Talent מלווה אתכם בתהליך אישי, מובנה של ייעוץ והכוונה מקצועית בבניית קריירה חדשה.

 

במסגרת שירות בניית קריירה שנייה של Manpower Talent לכישרונות המעוניינים לחולל  שינוי מהותי במסלול הקריירה הנוכחי שלהם, אנו מציעים תהליך מסודר הכולל מסלולי קריירה חדשים, כגון מעבר משכיר לעצמאי, מעצמאי לשכיר, חשיבה על עולמות תוכן חדשים או תחומי עניין נוספים, הכוון תעסוקתי ועוד. התהליך מתמקד בבחינת היכולות, החוזקות, המוטיבציות, התשוקות והאילוצים; בחינת הצרכים הקיימים בשוק העבודה מול מוטיבציות אלו, תוך חידוד כישורים קיימים ורכישת כישורים חדשים; עבודה עם מנטורים עסקיים ומיתוג אישי – איך להציג לעולם את כישרונך ויכולותיך –  ונטוורקינג עסקי לצורך איתור משרות או הזדמנויות עסקיות.

 

היתרון המשמעותי בשירות בניית קריירה שנייה של Manpower Talent טמון בניסיונה הרב של החברה בשוק העבודה ובניהול קריירה, וכן במעטפת השלמה של שירותי בניית קריירה שהיא מספקת.

 

בנוסף לידע שפותח על ידה, נשענת Manpower Talent על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת  Right Management מבית Manpower  העולמית. מנהלי הקריירה של Manpower Talent  עברו הכשרה והסמכה על ידי חברת  Right Management, בהתאמה לשוק הישראלי.

 

פתרונות בניית קריירה שנייה של Manpower Talent – כי אף פעם לא מאוחר להתחיל מחדש
 

חולמים על הסבה מקצועית? יועץ תעסוקתי מומחה של Manpower Talentיכול לעזור לכם, לפרטים נוספים ניתן לפנות לאורית בראון קאופמן בדוא"ל [email protected]

איך זה עובד?

1
בחינה
של היכולות, החוזקות, המוטיבציות, התשוקות והאילוצים
2
לפותחים עסק
בחינת הרעיון והמודל העסקי
3
בחינת הצרכים
הקיימים בשוק העבודה עם מנטורים עסקיים המשקפים את השוק וצרכיו
4
תהליך של מיתוג אישי
איך להציג לעולם את כישרונך ויכולותיך מול השינוי שאתה רוצה לעשות
5
נטוורקינג עסקי
לצורך איתור משרות או הזדמנויות עסקיות

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >