ייעוץ פיננסי

מחשבים את היום, דואגים למחר

טובעים במספרים? צריכים עזרה בקריאת האותיות הקטנות? עובדים רבים מחזיקים בנכסים פיננסיים שונים – קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה ועוד – אך אינם יודעים כיצד להפיק מהם את המירב. כדי לסייע להם בניהול ההון האישי, במיצוי הזכויות מול רשויות המס, במניעת כפילויות מיותרות אצל חברות הביטוח ובתכנון נכסיהם הפנסיוניים לעתיד לבוא, מציעה Manpower Talent את שירות הייעוץ הפיננסי לעובדים.

 

במסגרת שירות  הייעוץ הפיננסי של Manpower Talent אנו מציעים לעובדים פגישת 'תשקיף מקיף' עם מתכננים פיננסיים בכירים. בפגישה נסקור יעדים כלכליים ונדון בדרכי פעולה יעילות להשגת המטרות, תוך שימור מקסימלי של ההון. כן נסקור את פוליסות הביטוח הקיימות של העובד ונמקד אותו בהגנות הנדרשות לו, לעומת אלו שאינן נדרשות. בנוסף, נסקור את הנכסים הפנסיוניים ונציג אלטרנטיבות לניהול הכספים הפנויים באמצעות מוצרים יעילים הקיימים בשוק. בסיום הפגישה יקבל הלקוח מיפוי של נתוניו הפיננסיים ודף מסכם של המתכנן הפיננסי.  על מנת לשפר את הנתונים הפיננסיים, ניתן להתקדם לשירותי המשך נוספים באופן עצמאי, להמשיך לתהליך ייעוץ מורחב וליישם את ההמלצות מול הגופים הפיננסיים, לבחירת העובד.

 

היתרון המשמעותי בשירות  הייעוץ הפיננסי של Manpower Talent נעוץ בניסיוננו הרב בשוק העבודה ובתחום הפיננסי ובמומחיותם של המתכננים הפיננסיים שאנו מעמידים לרשותכם, הרואים לנגד עיניהם את טובת העובד ואת צרכיו בלבד.

 

בנוסף לידע שפותח על ידה, נשענת Manpower Talent על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת  Right Management מבית Manpower  העולמית. מנהלי הקריירה של Manpower Talent  עברו הכשרה והסמכה על ידי חברת  Right Management, בהתאמה לשוק הישראלי.

 

שירותי  הייעוץ הפיננסי של Manpower Talent – כי לפעמים החשבון לא כל כך פשוט

 

רוצים לעשות סדר במספרים? לפרטים נוספים ניתן לפנות לאורית בראון קאופמן בדוא"ל[email protected]

 

איך זה עובד?

1
הכנה
מכתב ללקוח, לתיאום ציפיות והנחיות
2
משלוח טפסים
הלקוח ממלא טפסים לפי ההנחיות
3
זיהוי צורכי הלקוח
מחלקת התכנון הפיננסי מבצעת עיבוד מקדים של הנתונים
4
פגישת תכנון פיננסי
פגישה אישית של העובד עם מתכנן פיננסי בכיר
5
סיכום
בסיום הפגישה מקבל העובד מיפוי של נתוניו הפיננסיים, סיכום והמלצות של המתכנן הפיננסי

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >