מיתוג אישי

מיתוג אישי

כי לא חשוב רק מי אתה, אלא איך אתה מציג את עצמך

איך תצליחו להתבלט מעל מועמדים אחרים? איך תביאו את הייחוד שלכם לידי ביטוי בקורות החיים, ברשתות החברתיות ובראיונות עבודה? בעת חיפוש עבודה אתם מתחרים על תפקידים מול מועמדים נוספים, חלקם מוכשרים לא פחות מכם. זיהוי, הצגה ושיווק נכון של מכלול הכישורים והתכונות שלכם הם שיסייעו לכם לבלוט ולזהור על רקע המתחרים, כל הדרך אל המשרה הנחשקת.

 

במסגרת שירות מיתוג אישי של Talent Solutions נסייע לכם למתג את עצמכם בדרך שתגרום לייחוד שלכם לבלוט ולהוביל אתכם קדימה. על מנת ליצור בידול ולייצר ערך אל מול מעסיקים פוטנציאליים, נגדיר יחד מהם הערכים המוספים שלכם כמותג, מה אתם מביאים איתכם לשוק ומהן החוזקות והחולשות שלכם, בהשוואה למתחרים. נעבוד על מיתוג אישי מכוון לתפקידים המיועדים, כתיבת קורות חיים מותאמים, בניית תדמית נכונה ברשת ותיחזוק שוטף שלה, ובסופו של התהליך תהיו מצוידים בכלים שיסייעו לכם לשווק בכל מדיה את הנכס היקר ביותר שלכם – את עצמכם.

 

היתרון המשמעותי בשירות מיתוג אישי של Talent Solutions טמון בניסיונה הרב של החברה בשוק העבודה ואימון הקריירה, וכן במעטפת השלמה שהיא במסגרת שירותי בניית קריירה וניהולה.

 

בנוסף לידע שפותח על ידה, נשענת Talent Solutions על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת  Right Management מבית Manpower  העולמית. מנהלי הקריירה של Talent Solutions עברו הכשרה והסמכה על ידי חברת  Right Management, בהתאמה לשוק הישראלי.

 

מיתוג אישיאתם הנכס היקר ביותר של עצמכם.

 

 

עובדים על התדמית? לפרטים נוספים ניתן לפנות לאבידן ליברמן בכתובת דוא"ל [email protected]

 

 

איך זה עובד?

1
מפגשים עם מומחים
מתחום התעסוקה
2
מידע עדכני
מחברות ומעסיקים מכל תחומי המשק
3
הדרכה אישית
למיקסום החשיפה ברשת

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >