פרישה

כי אף פעם לא מאוחר להתחיל מחדש

במסגרת שירותי ליווי פורשים לגמלאות של Manpower Talent  אנו מציעים את תוכנית Life Options העוסקת בתמיכה והכנה מנטאלית ופרקטית לקראת החיים שאחרי. התוכנית ניתנת לפורשים במסגרת פרטנית או כסדנה בת יום / יומיים המשולבת במפגשים אישיים, ובנוסף עומדים לרשות הפורשים ייעוץ בנושאי קריירה שנייה, מעבר משכיר לעצמאי וייעוץ פיננסי. במהלך התהליך, שמטרתו  היערכות אישית לקראת השלב החדש בחיים, הפורש מברר מהן תוכניותיו, נערך לקראת ביצוען, חוקר ובוחן סוגיות שונות. הפורש מקבל מידע חשוב בנושאים שונים הקשורים לשוק העבודה, ללימודים, לתכנון פיננסי ופנסיוני עתידי, לסוגיות משפחתיות ועוד. כל זה נעשה במעטפת אישית דרך מתודולוגיה ייחודית מול יועצת ייעודית המתמחה באוכלוסיית הפורשים לפנסיה.

 

היתרון המשמעותי בשירות ליווי פורשים של Manpower Talent טמון בניסיונה הרב של החברה בשוק העבודה, היכרותנו עם התהליכים הארגוניים והאישיים גם יחד, ומכלול השירותים שאנו מציעים לפורש. לצד שירות ליווי פורשים, אנו מציעים ראיון ב-Manpower או ב- Manpower Talent, ייעוץ פיננסי וליווי אישי לטווח ארוך.

 

בנוסף לידע שפותח על ידה, נשענת Manpower Talent על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת  Right Management מבית Manpower  העולמית. מנהלי הקריירה של Manpower Talent  עברו הכשרה והסמכה על ידי חברת  Right Management, בהתאמה לשוק הישראלי.

שירותי ליווי פורשים של Manpower Talent  – ברגעי הפרידה אנחנו איתכם

 

עוברים לשלב חדש בחייםלפרטים נוספים לפרטים נוספים ניתן לפנות לאבידן ליברמן בכתובת דוא"ל [email protected]

 

 

 

איך זה עובד?

1
סדנאות ומפגשים
סדנאות קבוצתיות או מפגשים אישיים לבחירת הארגון
2
"חקירה אישית"
שיקוף הערכים, המניעים, תחומי העניין, הייעוד האישי, היכולות והמיומנויות האישיות לתקופה החדשה בחיים
3
תכנון
זיהוי הפעילויות שבאפשרות הפורש לעשות ובניית שלד של תוכנית פעולה
4
חקר
מתן כלים לחקר התחומים שבהם ירצה הפורש לעסוק כדי לבצע את תוכנית הפעולה.
5
ליווי אישי
הכולל ייעוץ פיננסי וייעוץ לקריירה שנייה/מעבר משכיר לעצמאי

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >