תכנון אסטרטגי להצלחה בטוחה במשרה החדשה

איך מנצלים את 100 ימי החסד? מקובל לראות בשלושת החודשים הראשונים בעבודה חדשה "ימים של חסד" – ועדיין, מרגע שזכיתם במשרה שחשקתם בה אתם נחושים  להוכיח את עצמכם. גם הבוס שלכם רוצה להיווכח שגייס את האדם הנכון לתפקיד וכי הוא עתיד לקבל תשואה על השקעתו. גישה מתוכננת ל-90 הימים הראשונים בעבודה החדשה תבטיח שתשתלבו במהירות, ותתחילו לייצר ערך ולתרום לארגון בזמן הקצר ביותר.

שירותי 30-60-90 של Manpower Talent מציעים תוכנית מובנת המבוססת על פגישות ליווי אישיות עם מומחי הקריירה שלנו, לתכנון ההשתלבות בעבודה החדשה. הפגישות מתחילות עוד טרם הכניסה לעבודה, ומלוות אתכם לאורך תקופת הקליטה בשלושת החודשים הראשונים. בין הנושאים שיטופלו בתוכנית, בהתאם לתקופה שבה אתם נמצאים:

  • ב-30 הימים הראשונים בתפקיד החדש: הבהרת ציפיות וביסוס החוזה הפסיכולוגי, הבנת התרבות והאווירה בארגון, ביסוס קשרים אישיים וזיהוי הרשת החדשה שלכם.
  • 30 – 60 הימים בתפקיד החדש: מימוש של כמה מהלכי "ניצחון מהיר", טיפוח רשת קשרים חדשה וניהול התדמית והמותג האישי, ביסוס הקשרים עם החונך.
  • 60 – 90 הימים בתפקיד החדש: סקירה של ההתקדמות ושל התוכנית האישית ותחזוק של אסטרטגיות שוטפות לפיתוח הקריירה.

היתרון המשמעותי בתוכנית 30-60-90 של Manpower Talent טמון בניסיוננו הרב והתמחותנו בעולם העבודה וההשמה. תהליכי הליווי שאנו מציעים מבוססים על הידע שצברנו בתחום הקריירה והיכרותנו העמוקה עם שוק התעסוקה העולמי והישראלי.

 

בנוסף לידע שפותח על ידה, נשענת Manpower Talent על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת  Right Management מבית Manpower  העולמית. מנהלי הקריירה של Manpower Talent  עברו הכשרה והסמכה על ידי חברת  Right Management, בהתאמה לשוק הישראלי.

 

30-60-90 של Manpower Talent להצליח בעבודה מהיום הראשון

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאורית בראון קאופמן בדוא"ל [email protected]

איך זה עובד?

1
טרום כניסה לתפקיד
הכנת תוכנית פעולה ל-90 הימים הראשונים
2
30 הימים הראשונים
בתפקיד החדש: למידה ואיסוף מידע
3
30 – 60 הימים הראשונים
בתפקיד החדש: הפקת תובנות ויצירת ערך ראשונית
4
60 – 90 הימים הראשונים
בתפקיד החדש: בחינת ההתקדמות וקיום הרגלים עסקיים חדשים בהתאם לתרבות הארגונית
5
כל החיים
הקפדה על ניהול קריירה נכון לכל החיים!

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >