אודות

אמנון רדר

אמנון רדר

יו"ר ManpowerGroup ישראל

מיכל דן-הראל

מיכל דן-הראל

מנכ"לית Manpower ישראל

נכס זה לא רק בית

כל מה שצריך לדעת כדי להיות נכס בארגון שלכם לצפיה בסרטון המלא לחץ כאן >>>>

ManpowerGroup היא החברה המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש. קבוצתManpowerGroup  ישראל, הפועלת בישראל מאז שנת 1968, נמצאת בבעלותה המלאה של ManpowerGroup העולמית ונהנית מאיתנותה הכלכלית ומתמיכה מקצועית מקיפה של כל שלוחותיה בעולם.

 

בישראל פועלת ManpowerGroup בתחומי הגיוס, העסקת עובדים, מיקור חוץ וניהול פרויקטים,
שירותי טכנולוגיה ו-IT , שירותי תרגום ושירותי סיעוד.

בזכות הידע הרב, המשאבים והכלים החדשניים שמעמידה לרשותה ManpowerGroup העולמית, ובזכות שנים של התמחות, התמקצעות וטוויית קשרים בשוק המקומי, משכילה ManpowerGroup ישראל להתמודד בהצלחה עם עולם העבודה ואתגרי "העידן האנושי" זה כמה עשורים ברציפות.

 

תחת הנהגתו של יו"ר ManpowerGroup ישראל, אמנון רדר, מספקת הקבוצה מענה ליותר

מ-10,000 לקוחות בישראל בכל מגזרי הפעילות העסקית.

 

שירותי הקבוצה מופצים באמצעות שלושה קווי עסקים :

 

Manpower

מתמחה בגיוס העסקה והשמת עובדים במגוון רחב של תחומים ומשרות בכל מגזרי הפעילות העסקית. שירותי סיעוד (Manpower Care ) ושירותי תרגום ולוקליזציה ((Manpower Language solutions . בנוסף, מספקת החברה פתרונות ניהול ותפעול מלאים לפעילויות ופרויקטים רחבי היקף, עתירי כוח אדם ומשאבים (Manpower TBO)

 

 Talent Solutions

מתמחה בניהול מרכזי HR בארגונים ובהם מרכזי גיוס בשירות מנוהל (RPO), ניהול מערכי הדרכה, רווחה, שכר ותגמולים, מרכזי תקשורת, עמדות קבלה ומרכזיה ועוד.

בנוסף , מעניקה החברה שירותים לארגונים בתהליכיי פרידה והתייעלות מעובדים   (Outplacement)

 

Experis

מתמחה בפתרונות טכנולוגיים, ניהול פרויקטים, הכשרה והסבה, גיוס, העסקה והשמה בעולמות ההייטק

 

 

כחברה מובילה בשוק התעסוקה, הרואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה, חרטה ManpowerGroup ישראל על דגלה ערכים של כבוד, אמון ויחס הוגן כלפי עובדיה ולקוחותיה, מבית ומחוץ. החברה מחויבת לקוד אתי גלובלי ומקפידה על כללים של שיתוף, שקיפות וחדשנות.