שכר והטבות

" קבלת החלטות מושכלת מחויבת להיות מבוססת מידע ולא מבוססת תחושה "

פרטי התקשרות

2 ממליצים על צבירן

עמית ניב, מנהל שכר והטבות גלובלי, אדמה

" אנחנו עובדים כעשור עם צבירן בעיקר בתחום סקרי שכר. הם זמינים תמיד להתייעצות, הסברים, ניתוחים ספציפיים ועוד. למרות שמדובר בצוות מצומצם יחסית, הם מגלים זמינות מלאה לתת תשובות מקצועיות, ולהיענות לבקשות בנוסף בשנתיים האחרונות אנו משתמשים גם בשירותים שלהם בנושא שכר והטבות, בניית תקציבים, דוגמת הכנת שכר ותוכנית עמלות לאנשי מכירות. מדובר בחברה ותיקה, הקיימת המון שנים בשוק והמסורה לנו כלקוח . מדובר באנשים מקצועיים מאוד, ונוסיף להשתמש רבות בידע ובייעוץ שלהם. "

איילת גודרד, סמנכ״לית מש״א, קורנית

" אני מאוד מרוצה מהשירות של צבירן, גם ברמה המקצועית, וגם ברמה הבינאישית. הם זמינים לענות על שאלות פרטניות ומתגלים כמומחים בתחומם. אנחנו עובדים מולם בעיקר בכל מה שקשור בסקרי שכר, מודלים של שכר והטבות, ופתוחים להתייעצות בנושאים אלו. הם נגישים במיוחד, בעלי היכרות עם השוק, פרטנרים להצלחה! כמו כן, בעקבות רכישת החברה החדשה הם הרחיבו את הפעילות לקשת רחבה של שירותים ופתרונות. חברה נהדרת! ממליצה לעבוד איתם. "

צבירן

תחומי התמחות

הטבות/ סקרי שכר/ ייעוץ פנסיוני

סוג התאגדות: חברה

שנות ותק: 30 שנות פעילות

גודל פרויקטים:  קטנים/בינוניים/גדולים

סקטורים עסקיים: כלל העסקים במשק

לקוחות עוגן: טבע, אדמה, קורנית, אוסם, שטראוס, WIX

עוד קצת פרטים על צבירן

צבירן יעמדו לרשותכם בנושאים הבאים:

  • One stop shop לכל הפתרונות המבוססים על הדאטה לצורכי קביעת מדיניות השכר ההטבות והפנסיה שלכם
  • בניית תכניות פנסיה בדגש על העובד
  • מומחים לנושא תגמול בכירים
  • כל המידע המבוסס על סקרים סקטוריאליים בנוגע לשכר והטבות
  • שילוב של נתונים ביחד עם מומחיות בכל תחומי השכר וההטבות
  • אופציות ומניות תמריצי מכירות יחסים עם וועדי עובדים ג'וב לזלינג relocation payroll

האני מאמין של צבירן:

"קבלת החלטות משמעותיות בתחום השכר וההטבות ובתחומים משיקים, תיתמך בנתונים, על בסיס ניתוחים המבוססים על שילוב מושכל של נתוני השוק עם המציאות הארגונית העסקית שלכם".

הניסיון שלי

צבירן הינה חברה מובילה בתחומי סקרי שכר בארץ ובחו"ל והחברה מספר 1 בעולם, לניהול המשאב האנושי וייעוץ פנסיוני, עבודות ייעוץ וסקרים לפי דרישה במגוון נושאים בתחום השכר וההטבות, בהתאם לצרכי הלקוח ותחום עיסוקו והתעשייה אליה משתייך.

הסקרים ממוקדים ומתמקדים בד"כ בנושאים שונים בתחום השכר וההטבות ומשקפים דילמות שאיתם החברה מתמודדת ומעוניינת ללמוד עליה באמצעות סקר ממוקד בחברות דומות לה, סקרי שכר מתבצעות ב450 חברות ברמה השנתית. בנוסף החברה מתמקצעת בסקר הטבות, שמפיקים אחת לשנתיים.


  • סקר ההטבות מקיף את מכלול הנושאים הקשורים בתנאי העבודה וההטבות הנלוות תוך התמקדות מיוחדת בסוגיות מרכזיות ורלבנטיות למצב השוק ולשינויים שהתרחשו בעקבות עדכונים, או שינויים בחוק. הסקרים עוזרים לחברות לגבש מידניות שמתאימה לה ולוקחת בחשבון גם את מצב השוק וגם את התרבות הארגונית ופילוסופית השכר של החברה.

  • ייעוץ פנסיוני הוא שרות נוסף שהחברה נותנת בזכות המיזוג עם חברת JTG ולו כמה רבדים. ייעוץ שוטף למעסיקים בניהול תכניות פנסיוניות, ייעוץ פנסיוני ברילוקשיין, תגמול נדחה, ייעוץ לבכירים ולארגונים.

  • החברה עוסקת גם בתכנון מבני, ייעוץ במו"מ עם ועדים, סקרי הנהלות בכירות ועוד.

  • לחברת צבירן ייצוג בלעדי של חברת MERCER

המידע אודות היועץ ושירותיו מפורסם כפי שהתקבל מהיועץ, ללא כל בדיקה, מצג או התחייבות מצד מנפאואר. השימוש במידע ו/או בשירותי היועץ הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש, בכפוף לתנאי השימוש באתר.