שירותים מנוהלים

פתרונות עתירי הון אנושי בניהול ובאחריות מלאה

עומדים לפני פרויקט תפעולי מורכב? מגייסים לעבודה עתירת הון אנושי? פרויקטים תפעוליים מורכבים, ארוכי טווח או קצרי מועד, צורכים משאבים רבים ועלולים להסיט את הארגון מהתמקדות בפעילויות הליבה ו"לבזבז" תשומות ניהוליות. גם גיוסו של הון אנושי גדול ואיכותי, הנחשב כיום לנכס האסטרטגי החשוב ביותר בארגון, דורש משאבים רבים ומחייב מיומנות וספציפיקציה. ManpowerGroup Solutions מציעה מגוון שירותים מנוהלים שבהם היא שותפה מלאה לתהליכים ולוקחת אחריות על עמידה ביעדים, על התוצאות ועל התפוקה.

 

השירותים המנוהלים שמציעה ManpowerGroup Solutions הם שירותי RPO ושירותים מנוהלים ארוכי טווח.

 

שירותי (RPO (Recruiting Process Outsourcing כוללים ניהול תהליכי גיוס  לארגונים במיקור חוץ, שבהם מנהל צוות מיומן של Manpower את מערך הגיוס, ההשמה ואת שירותי הרווחה.

 

שירותים מנוהלים ארוכי טווח מבוססים על ניהול פונקציות ארגוניות שלמות המערבות, בעת הצורך, גם פתרונות טכנולוגיים כחלק מהשירות הכולל ללקוח: ניהול לשכת שכר לארגונים, ניהול ציי רכב, ניהול מחסנים בבית הלקוח, תחזוקה וניקיון, ניהול ותמיכה במערכי ייצור בארגונים, ניהול מערכי אריזה במפעלים תעשייתיים לפי תפוקות, ועוד.

 

היתרונות בשירותים המנוהלים של ManpowerGroup Solutions טמונים במחויבותנו ובמסירותנו, בשימוש שאנו עושים במתודולוגיות חדשניות ומתוחכמות, בגמישותנו התפעולית וביצירתיות שלנו. ManpowerGroup Solutions מתמחה בניהול פרויקטים מורכבים ורואה עצמה כשותפה מלאה בתהליך הפנים-ארגוני. מתוך מחויבות זו, אנו מאמצים את מטרות הארגון וחותרים ביחד לעמידה ביעדים העסקיים שלו.

 

 

נדרשים לסיוע בפרויקט מורכב? פנו לאורנה מורג-ברק  בדוא"ל [email protected]

איך זה עובד?

1
תכנון הנדסי
תהליך דיאגנוסטי מדויק להיכרות עם שיטות העבודה והתהליכים התפעוליים הקיימים בארגון.
2
תכנון מצבת כוח אדם לפרוייקט
והקצאת עובדים
3
אבחון וגיוס כוח אדם
איתור עובדים, הכשרתם ושיבוצם על פי משימות בהתאמה לצורכי הפרויקט והארגון.
4
ניהול כוח האדם
ניהול מלא של כוח האדם בפרויקט, לרבות ניהול דיווח נוכחות ושעות עבודה,  טיפול בשכר וכיו"ב.
5
ניהול ביצועים
ומדידת האפקטיביות לפי SLA - Service Level Agreement

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >