גיוס לתקופות קצרות או זמניות

השמת עובדים איכותיים בהתראה קצרה ולתקופות קצובות

מילואים, חופשת לידה, או עומס נקודתי בפעילות. במצבי היעדרות לא מתוכננים או מצבי עומס נקודתיים, כשאתם מחפשים עובדים זמניים למילוי מקום או לתגבור, בהתראה קצרה או מיידית, לשבועיים, לחודשיים או לחצי שנה, באופן פתאומי או מתוכנן – Manpower-ישראל מספקת פתרון שיאפשר לכם להמשיך בפעילות השוטפת.

 

גיוס לתקופות קצרות או זמניות הינו פתרון ייחודי לאיתור, התאמה והשמה של עובדים זמניים איכותיים, מקצועיים ושאינם מקצועיים, הזמינים לעבודה זמנית באופן מיידי – לפרקי זמן קצרים או ארוכים. השירות כולל מאגר עצום של עובדים זמניים זמינים לעבודה בתחומי עיסוק שונים ומגוונים (מזכירות, אדמיניסטרציה, טכנאים, מחסנאים, Help Desk ועוד). מאגר העובדים הזמניים שלנו מתעדכן בהתמדה ומאפשר לנו לאתר עבור לקוחותינו את העובדים המתאימים, גם כשמדובר בעבודה לטווח קצר.

 

היתרונות בשירות לגיוס לתקופות קצרות או זמניות  טמונים במאגר ההון האנושי הרחב העומד לרשותנו, אשר מתעדכן באופן שוטף ומקיף מגוון רחב של תחומי עיסוק (מזכירות, אדמיניסטרציה, טכנאים, מחסנאים,  Help Desk ועוד). הודות למאגר ייעודי זה, והודות לפריסה הרחבה של סניפי Manpower-ישראל בכל רחבי הארץ, אנו מבטיחים זמינות מוחלטת והתאמה מלאה כדי לאתר עבורכם בדיוק את העובד הדרוש, גם כשמדובר בעבודה זמנית לטווח קצר.

 

 

 

שירות הגיוס לתקופות קצרות או זמניות – כי העבודה הזמנית חייבת להימשך…

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >