סיוע בכתיבת קורות חיים

בחיפוש עבודה, המותג הוא אתה

קורות החיים שלכם הם כרטיס הביקור הראשוני בבואכם לשווק את עצמכם למעסיק פוטנציאלי, ותפקידם הוא להעיד על התאמתכם לתפקיד, למלא את ציפיותיו של המעסיק ולעורר בו עניין וסקרנות. לצורך זה, יש להכיר את הפורמט המקובל לכתיבת קורות החיים ולמצוא – על אף הפורמט אחיד – דרך להבליט את יתרונותיכם וליצור ייחוד.

 

במסגרת השירות סיוע בכתיבת קורות חיים של Talent Solutions אנו מציעים פגישה אישית עם כל מבקש עבודה. במפגש ננחה את המועמדים ונספק טיפים בנושאים שונים:

  • מה המטרות השונות בכתיבת קורות החיים
  • מה מחפשים המראיינים הקוראים אותם
  • מה המבנה המומלץ לקורות חיים
  •  ומהי הדרך השיווקית להציג את הביוגרפיה התעסוקתית שלכם

בפגישת ההדרכה האישית עם מנהלי הקריירה של Talent Solutions, נעבוד עם כל מועמד על קורות החיים שכתב. אנו נערוך, נוסיף ונשפץ עד לקבלת מסמך קורות חיים מנצח, בולט ושיווקי – שמביא לתוצאות!

 

היתרון המשמעותי בשירות סיוע בכתיבת קורות חיים של Talent Solutions טמון בניסיוננו הרב והתמחותנו בעולם העבודה וההשמה, לצד יכולתנו לספק מענה כולל לתחומי חיפוש העבודה. מנהלי הקריירה שלנו מאומנים בקריאה, מיון וכתיבה של קורות חיים מנצחים, והם יעבירו אליכם את כל המידע, הטיפים והסודות הקטנים שעושים את ההבדל. בנוסף לסיוע בכתיבת קורות חיים, תוכלו לקבל במפגש הכנה מלאה לראיונות העבודה וליווי בתהליך כולו.

 

בנוסף לידע שפותח על ידה, נשענת Talent Solutions על מתודולוגיות עבודה מתקדמות שפותחו בחברת  Right Management מבית Manpower  העולמית. מנהלי הקריירה של Talent Solutions  עברו הכשרה והסמכה על ידי חברת  Right Management, בהתאמה לשוק הישראלי.

 

 

סיוע בכתיבת קורות חיים של Talent Solutions – כי לרושם ראשוני יש רק הזדמנות אחת!
  

לפרטים נוספים ניתן לפנות  לאבידן ליברמן בכתובת דוא"ל
[email protected]

 

איך זה עובד?

1
סדנה מקיפה
למחפשי עבודה - ללימוד והנחיה בכתיבת קורות חיים
2
הרצאה תאורטית
על כל המידע, הטיפים והסודות הקטנים שעושים את ההבדל
3
פגישת הדרכה אישית
לעבודה משותפת על מסמך קורות החיים של כל מועמד

תכנים נוספים

לכתבות נוספות >